آمار معاملات هفتگی بازار سهام؛

بورس تهران در گرداب رکود +نمودار

کدخبر: ۵۲۷۰۹۴
اقتصادنیوز: میانگین ارزش معاملات خرد بورس در هفته اخیر 2 هزار و 196 میلیارد تومان بود که نسبت به رقم 2 هزار و 124 میلیاردی هفته پیشین، رشد 3 درصدی داشته است.

به گزارش اقتصادنیوز، میانگین ارزش معاملات خرد سهام در هفته اخیر بیشتر از هفته پیشین بود. در اولین روز کاری هفته اخیر ارزش معاملات خرد سهام 2 هزار و 136 میلیارد تومان بالغ شد.  

روز یکشنبه 2 هزار و 284 میلیارد شد و روز دوشنبه به 2 هزار و 215 میلیارد تومان رسید. روز سه‌شنبه نیز ارزش معاملات خرد به 2 هزار و 250 میلیارد تومان کاهش یافت. اما در آخرین روز کاری هفته ارزش معاملات خرد به کمترین رقم هفته رسید و 2 هزار و 96 میلیارد تومان بود. 

در این هفته نمادهای پالایشی در صدر جدول ارزش معاملات بودند. در جدول حجم معاملات نیز شستا بالانشین بود.

روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه شپنا (شرکت پالایش نفت اصفهان) صدرنشین جدول معاملات بودند و بیشترین ارزش معاملات را داشت. در روز سه‌شنبه شبندر بیشترین ارزش معاملات را داشت و بیشترین حجم معاملات بورس تهران نیز برای چهارمین روز متوالی به شستا اختصاص داشت.

روز چهارشنبه نیز غزر بیشترین ارزش معاملات را داشت و دی به صدر جدول حجم معاملات رفت. 

در هفته اخیر، به طور میانگین روزانه ارزش معاملات اوراق درآمد ثابت در بازار سهام 29 هزار و 234 میلیارد تومان بود که نسبت به هفته گذشته افت 21 درصدی داشته است. در هفته اخیر به طور میانگین 54 درصد از ارزش معاملات کل بازار سهام به اوراق بدهی اختصاص داشت. 

بورس

تیتر یک
  • در نظرسنجی کیتکو مطرح شد

    اقتصادنیوز: طبق تازه‌ترین نظرسنجی هفتگی کیتکو نیوز، پیش‌بینی ‌ها درباره طلا همچنان مثبت است.

از دست ندهید
کارگزاری مفید