رکوردداران ورود و خروج پول حقیقی از بازار سهام

خروج 2 همت سرمایه از بورس

کدخبر: ۵۹۳۷۸۸
اقتصادنیوز: در هفته‌ اخیر روند خروج سرمایه از بورس تهران تداوم شد و نسبت به هفته پیشین افزایش یافت.

به گزارش اقتصادنیوز ، در این هفته شاهد تداوم خروج پول حقیقی بودیم و در تمامی روزهای هفته خروج سرمایه ثبت شد. روز شنبه 558 میلیارد تومان خارج شد. رقم خروج پول حقیقی در روز یکشنبه 433 میلیارد تومان و روز دوشنبه 293 میلیارد تومان خارج شد. روز سه‌شنبه نیز رقم پول خروجی 701میلیارد تومان بود. روز چهارشنبه 159 میلیارد تومان پول حقیقی خارج شد.

در مجموع کل هفته 2 هزار و 144 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد و میانگین روزانه خروج پول حقیقی 429 میلیارد تومان بود که نسبت به هفته گذشته 10 درصد بیشتر است.

رکوردداران ورود و خروج پول حقیقی

بیشترین خروج پول حقیقی در تمامی روزهای هفته به وبملت تعلق داشت. روز شنبه پس از وبملت، نمادهای وآیند، فولاد، فملی، شتران و شپنا در رتبه‌های بعدی بودند. در مقابل نمادهای ریشمک، ثشرق و اردستان بیشترین ورود پول را داشتند. 

روز یکشنبه نیز پس از وبملت، وآیند، خساپا، شستا و خودرو در رتبه‌های بعدی بودند. در مقابل بازرگام، بمولد و ثاخت بیشترین ورود را ثبت کردند. روز دوشنبه نیز نمادهای ثفارس، خساپا و خودرو در رده‌های بعدی خروج پول پس از وبملت قرار داشتند. در سوی دیگر، نمادهای بمولد، فسوژ و غاذر بیشترین ورود را داشتند. روز سه‌شنبه وبملت، وشهر، شستا، خاور و فملی بیشترین خروج سرمایه حقیقی را داشت و در مقابل حتاید، ودی و غمایه بیشترین ورود را ثبت کردند. 

در روز چهارشنبه وبملت برای هشتمین روز متوالی بیشترین خروج را داشت. تاپیکو، شستا، گلدیرا و حشکوه نیز در رده‌های بعدی بودند. در سوی دیگر، تاصیکو، ودی، غمایه، شبندر و قشهد بیشترین ورود را داشتند. 

بورس

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی