آغازطرح جدید توزیع تخم مرغ از امروز

کدخبر: 380108
براساس طرح جدید از این پس کسانی که از در مرغداری‌ها تخم‌مرغ می‌خرند، باید تأییدیه شرکت پشتیبانی امور دام را داشته باشند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از صدا و سیما، سید محمد جعفری معاون شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه طرح جدید توزیع تخم‌مرغ از امروز اجرا و برخورد با تخلفات تشدید می‌شود، گفت:   از این پس، کسانی که از در مرغداری‌ها، تخم‌مرغ می‌خرند، باید تأییدیه شرکت پشتیبانی امور دام را داشته باشند، همچنین بارانداز‌هایی در استان‌ها، در اختیار تشکل‌های تولید تخم‌مرغ قرار گرفته است که آن‌ها از این مبادی، مستقیم و با قیمت مصوب، نیاز بازار را برطرف کنند.

معاون شرکت پشتیبانی امور دام، با اشاره به ممنوعیت صادرات تخم‌مرغ تولید این محصول را در کشور، بیش از یک‌میلیون تن اعلام کرد، که بیش از نیاز بازار است.

توزیع روزانه هزار تن مرغ گرم و منجمد در تهران

بنابراین گزارش  رضا سالمی مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران هم از توزیع روزانه بیش از هزار تن مرغ گرم و منجمد در تهران خبر داد.

سالمی گفت: روزانه 700 تا 800 تن مرغ گرم در میدان بهمن، اصناف و فروشگاه‌های زنجیره‌ای در حال توزیع است و توزیع مرغ منجمد هم به‌علت نبود تقاضا و کشش بازار به 200 تا 300 تن رسیده است.

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران افزود: تا زمانی که قیمت مرغ در مغازه‌های سطح شهر به نرخ مصوب نزدیک نشود، توزیع ادامه می‌یابد.

این مسئول ادامه داد: با توجه به اقدامات شرکت پشتیبانی امور دام تا شب عید در تأمین و توزیع نهاده‌های دامی کمبودی نخواهیم داشت.

منبع: اقتصادنیوز
تیتر یک
  • آخرین آمار تجارت خارجی اعلام شد

    اقتصادنیوز: ​آخرین آمار تجارت خارجی ایران نشان دهنده آن است که چین به جایگاه قبلی خود به عنوان مهمترین شریک تجاری…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید