رئیس کمیسیون صنایع؛

بایدن چه می گوید را قبول نداریم؛ او باید ببیند ما چه می گویم

کدخبر: 395941
اقتصادنیوز : رئیس کمیسیون صنایع اعلام کرد، توسعه متوازن برازنده کشور ماست. ساختارهاست که باید تغییر کند و باید استفاده حداکثری از بخش خصوصی صورت گیرد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ عزت الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع در افتتاحیه خط تولید انبوه نخستین گیربکس شش سرعته گفت: باید موانع را شناسایی و برطرف کنیم و توسعه متوازن داشته باشیم. توسعه متوازن برازنده کشور ماست در این خصوص ساختارها باید تغییر کند و باید استفاد حداکثری از بخش خصوصی صورت گیرد.

این نماینده مجلس ادامه داد: زمانی که بخش خصوصی با تمام توان در میدان باشد تحریم هیچ اثری نخواهد داشت ،تحریمی تحمیلی خلاف قوانین بین الملی است و این آمریکاست که قوانین داخلی خود را به همه دنیا تسری می دهد ما باید این دولت را با کمک مجلس،دولت،مقامات و فرهیختگان رسوای جهان کنیم.

رئیس کمیسیون صنایع با اشاره با حضور قوی و جدی کمیسیون صنایع و معادن در حوزه صنعت گفت : در حوزه صنایع حضور جدی و قوی داریم و با تمام توان و کاملا هماهنگ در کنار دولت و وزارت صنایع هستیم. همکاران ما در کمیسیون صنایع و معادن مجلس افراد با سواد، با انگیزه و باتجربه ای هستند

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس با تاکید بر همراهی کمیسیون صنایع در رفع مشکلات خودروسازی ها گفت: خودروهای دیزلی به امنیت ملی ما وصل است خواهش من این است رفع مشکلات این حوزه جدی گرفته شود.جوانان ما می توانند  گیربکس اتومات را بسازند برای این کار شرکت های دانش بنیان و بخش خصوصی را پای کار بیاورید قطعا گیربکس اتومات از ضروریات کشور است و قطعا می توانیم آن را تولید کنیم

اکبری تالارپشتی افزود:به لطف خدا دربازدیدهایم در شهرک های صنعتی تولیدکنندگان را بسیار با انگیزه دیدم خوشبختانه مشکل اصلی ما تولید انبوه و نبودن مکان نگهداری تولیدات صنایع است .و تنها نگرانی آنها برداشته شدن تحریم ها برای واردات بی رویه بود. مملکت خودمان را خودمان باید بسازیم.

رئیس کمیسیون صنایع با ابراز تاسف از منتظر ماندن برای اظهار نظر بایدن برای رفع مشکلات اقتصادی کشور   گفت: تفکر «بایدن چه می گوید» را اصلا قبول نداریم او باید ببیند ما چه می گویم آمریکا کشوری متجاوز،تروریسم،بی قانون است اسلام ناب محمدی قد علم کرده است و ان شاالله می توانیم آمریکا را شکست می دهیم.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما