افت قیمت محصولات ایران خودرو + جدول

کدخبر: 377499
رصد قیمت محصولات ایران خورو در بازار امروز 16 آذر1399 از افت قیمت محصولات این شرکت در بازار حکایت دارد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ در میان محصولات پرتیراژ ایران خودرو  محصولاتی مانند« پژو 206 تیپ 2»، ، « پژو 206 تیپ 5»، « پژو 206 صندوقدار»، « سمند LX»، «سمند LX با موتور EF7»، «سمند سورن» قرار دارند که توانسته اند نظر  خریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که «پژو 206 تیپ 2 » محصول پرطرفدار خانواده پژو که با توجه به رنج قیمتی و اسپرت بودن آن در میان محصولات پرطرفدار این گروه قرار دارد امروز نسبت به روز گذشته افت قیمت چهار میلیون تومانی را تجربه کرد و در بازار 199 میلیون تومان قیمت خورد، این خودرو روزگذشته در بازار با قیمت 203 میلیون تومان معامله شد.

«پژو 206 تیپ 5»  هم امروز نسبت به روز گذشته در بازار افت قیمت دو میلیون تومانی داشت و در بازار با قیمت 258 میلیون تومان خرید و فروش شد، پژو 206 تیپ 5 روز گذشته 260 میلیون تومان در بازار‌ قیمت گذاری شده بود.  

« پژو 206 صندوقدار» دیگر محصول این خانواده که بیش از همه تاکنون توانسته نظر خانواده ها را به خود جلب کند نیز امروز در بازار با محدوده قیمتی247 میلیون تومان قیمت خورد و یک میلیون تومان نسبت به روز گذشته ارزان تر شد.  

از خانواده سمند نیز « سمند LX» امروز در بازار با محدوده قیمتی 188 میلیون تومان قیمت خورد و نسبت به محدوده زمانی مورد بررسی افت قیمت 3 میلیون تومانی را ثبت کرد؛ این خودرو با موتور EF7  نیز بدون آپشن با قیمت حدود 203 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد.

از دیگر محصولات این خانواده می‌توان به «سمند سورن» اشاره کرد، این خودرو که بسیار محدود در بازار عرضه می شود امروز با قیمت 243 میلیون تومان در بازار خرید و فروش شد و نسبت به روز  گذشته یگ میلیون تومان ارزان تر شد.

ایران خودرو 16

 

 

source: اقتصادنیوز
اخبار تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید