نوسان صفر در بازار پرتیراژهای سایپا + جدول

کدخبر: 378123
اقتصادنیوز : بازار خودروهای پرتیراژ سایپا امروز 19 آذر ۱۳۹۹روز آرام و بدون نوسانی را پشت سرگذاشتند و بدون تغییر نسبت به روز گذشته در بازار معامله شدند؟

به گزارش اقتصادنیوز؛ از جمله محصولات سایپا که امروز در بازار مورد ارزیابی قرار  داده‌ایم، می توان به «پراید 111»، «پراید 131»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان پرتیراژها در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

پراید 131 که مدت ها است با وجود آنکه تولید آن متوقف شده و همچنان عنوان خودرو ارزان را برای خود حفظ کرده است امروز بدون تغییر و با قیمت 107 میلیون تومان در بازار داد و ستد شد. این خودرو با توجه به قیمت پایین خود نسبت به سایر محصولات موجود در بازار توانسته طرفداران خاص خود را داشته باشد.

اما قیمت مدل هاچ‌بک پراید یا همان «پراید 111» نیز امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته با قیمت 130 میلیون تومان در بازار معامله شد.  تولید این خودرو نیز همانند پراید 131 متوقف شده اما این خودرو با توجه به قیمت و اسپرت بودن آن همچنان متقاضیان بسیاری دارد، این امر موجب شده تا این خودرو در بازار در رده خودروهای پرطرفدار قرار گیرد.

«تیبا2» معمولی دیگر محصول سایپا نیز با توجه به اینکه در رده خودروهای هاچ بک قرار دارد طرفداران خاص خود را دارد، این خودرو همانند روز گذشته با قیمت 128 میلیون تومان معامله شد. «تیبا صندوقدار» با توجه به قیمتی که در بازار عرضه می شود توانسته نظر متقاضیان را به خود جلب کند. براساس ارزیابی بازار این خودرو نیز همانند روز گذشته و با محدوده قیمت 118 میلیون‌تومان خرید و فروش شد.

«ساینا» هم که به لحاظ قیمتی و حتی فرمی هم تراز تیبا است نیز امروز با قیمت 130 میلیون تومان در بازار معامله شد .

111سایپا

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما