پژو 206 ارزان شد/ بازار پرتیراژهای ایران خودرو در26 آذر + جدول

کدخبر: 379569
امروز 26 آذر ۹۹ بازار افت دو میلیون تومانی قیمت پژو 206 در دو تیپ 2 و 5 را ثبت کرد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ به گفته فعالان بازار خودرو نبود تقاضا در بازار به دلیل توقع انتظاری افت قیمت موجب شده تا بازار شکل نزولی به خود گیرد بطوریکه می توان گفت بازار در روزهای سرد پاییزی با رفتار سرد خریداران روبرو شده است.   

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که غالب محصولات پرتیراژ ایران خودرو امروز بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند، اما برخلاف محصولاتی که ثبات قیمت داشتند، پژو 206 در دو تیپ 2 و 5 امروز دو میلیون تومان ارزان تر از روز گذشته در بازار عرضه شد؛ دو خودرو پرطرفداری که در ماههای گذشته رشد چشمگیر قیمت را تجربه کرده بودند و حال به گفته فعالان بازار خودرو قیمت آنها شکل نزولی به خود گرفته است.

در میان محصولات پرتیراژ ایران خودرو  خودروهایی مانند« پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار»، « سمند LX»، «سمند LX با موتور EF7»، «سمند سورن» قرار دارند که توانسته اند نظرخریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند.

قیمت محصولات پرتیراژ ایران خودرو

براساس رصد بازار محصول پرطرفدار خانواده «پژو 206 تیپ دو» که با توجه به محدوده قیمتی و اسپرت بودن آن در میان محصولات پرطرفدار این گروه قرار دارد امروز نسبت به روز گذشته دو میلیون تومان ارزان‌تر شد و در بازار 185 میلیون تومان قیمت خورد .

«پژو 206 تیپ 5»  هم که دیروز با قیمت 247 میلیون تومان در بازار خرید و فروش شد امروز در بازار 245 میلیون تومان قیمت خورد.

«پژو 206 صندوقدار» دیگر محصول این خانواده  امروز نسبت به روز گذشته تغییری قیمتی در بازار نداشت و با قیمت 230میلیون تومان خرید و فروش شد.

از خانواده سمند نیز «سمند LX »   هم امروز در بازار با محدوده قیمتی 174 میلیون تومان در بازار قیمت خورد؛ این خودرو با موتور EF7 نیز بدون آپشن با قیمت حدود 195 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد.

از دیگر محصولات این خانواده می‌توان به «سمند سورن» اشاره کرد، این خودرو که بسیار محدود در بازار عرضه می شود . تقریبا بیشتر نمایندگی های ایران خودرو این خودرو را عرضه نمی کردند و از محدوده قیمتی آن نیز اطلاعی نداشتند اما نمایشگاه های  اتومبیل  امروز این خودرو را با قیمت 230 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری کردند .

ایران

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما