در دومین روز زمستان ارزانی به خانواده پژو 206 رسید + جدول

کدخبر: 380882
اقتصادنیوز : پس از افت قیمت پراید 131 در بازار امروز نوبت به پژو 206 تیپ دو و پنج ایران خودرو رسید تا طعم افت قیمت را بچشند.

به گزارش اقتصادنیوز؛ ارزیابی های صورت گرفته از بازار نشان دهنده آن است که 206 تیپ 2 امروز نسبت به روز گذشته 6 میلیون تومان ارزان تر شد و مدل تیپ 5 این خودرو نیز افتی یک میلیونی را ثبت کرد و سایر محصولات پرتیراژ این شرکت بدون تغییر ماندند.

در میان محصولات پرتیراژ ایران خودرو  خودروهایی مانند« پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار»، « سمند LX»، «سمند LX با موتور EF7»، «سمند سورن» قرار دارند که توانسته اند نظرخریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند.

نبود تقاضا عمده دلیلی است که فعالان بازار خودرو ثبات در بازار خودرو را به آن نسبت می دهند، ایجاد توقع انتظار کاهش قیمت با توجه اظهارات مطرح شده مبنی بر رشد تولید خودروسازان یکی از دلایلی است که موجب شده تا خریداران فعلا دست از خرید بکشند تا شاید با کاهش بیشتر قیمت خودرو در بازار روبرو شوند. 

قیمت محصولات پرتیراژ ایران خودرو

براساس رصد بازار محصول پرطرفدار خانواده «پژو 206 تیپ دو» که با توجه به محدوده قیمتی و اسپرت بودن آن در میان محصولات پرطرفدار این گروه قرار دارد امروز نسبت به روز گذشته در بازار 179 میلیون تومان قیمت خورد و «پژو 206 تیپ 5»  هم با فت یک میلیون تومانی قیمت به 244 میلیون تومان عرضه شد.

«پژو 206 صندوقدار» دیگر محصول این خانواده  امروز نسبت به روز گذشته تغییری قیمتی در بازار نداشت و با قیمت 230میلیون تومان خرید و فروش شد.

از خانواده سمند نیز «سمند LX » هم امروز در بازار با محدوده قیمتی 174 میلیون تومان در بازار قیمت خورد؛ این خودرو با موتور EF7 نیز بدون آپشن با قیمت حدود 195 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد.

از دیگر محصولات این خانواده می‌توان به «سمند سورن» اشاره کرد، این خودرو که بسیار محدود در بازار عرضه می شود . تقریبا بیشتر نمایندگی های ایران خودرو این خودرو را عرضه نمی کردند و از محدوده قیمتی آن نیز اطلاعی نداشتند اما نمایشگاه های  اتومبیل  امروز این خودرو امروز با قیمت 237 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری کردند .

ایران خودرو 2

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما