رصد بازار خودروهای داخلی

عبور 206 از 200 میلیون + جدول

کدخبر: 393424
اقتصادنیوز : محصولات پرطرفدار ایران خودرو پس هم مانند رقیب خودرو امروز در بازار رشد قیمت 2 تا 3 میلیون تومان را تجربه کرد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ سمند LX که در دو هفته اخیر به دفعات رشد قیمت را تجربه کرد پس از یک روز آرامش و ثبات قیمت در بازار مجدد امروز رشد سه میلیونی در بازار را تجربه کرد و قیمت آن در بازار به 189 میلیون تومان رسید.

«پژو 206 تیپ دو» دومین خودرو محول ایران خودرو محسوب می شود که امروز رشد قیمت در بازار را تجربه کرد، رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که این خودرو امروز در بازار دو میلیون تومان گران تر شد و در بازار با قیمت 204 میلیون تومان معامله شد.

در میان محصولات پرتیراژ ایران خودرو خودروهایی مانند« پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار»، « سمند LX»، «سمند LX با موتور EF7»، «سمند سورن» قرار دارند که توانسته اند نظر خریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند.

فعالان بازار خودرو معتقدند نوسان نرخ ارز به خصوص تغییر دلار در بازار را می توان یکی از عمده دلایل بازگشت مجدد افزایش قیمت در بازار خودروهای داخلی دانست؛طی روزهای اخیر نرخ ارز به دفعات تغییر کرد و این امر موجب سردگمی بازارهای داخلی از جمله بازار خودرو شد، روندی که باعث شد تا بازار خودرو پس از دو روز آرامش امروز مجدد رشد قیمت را تجربه کند.

ایران خودرو 28

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما