رصد بازار خودروهای داخلی

قیمت شاهین، کوییک و تیبا در 14 فروردین + جدول

کدخبر: 402946
اقتصادنیوز: خودروهای پرطرفدار سایپا مدل 1400 امروز 14 فروردین‌ماه در بازار با چه قیمتی خرید و فروش شدند؟

به گزارش اقتصادنیوز ؛ در میان محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته می توان به خودرو «شاهین» اشاره کرد که اواخر سال گذشته تعداد محدودی از آن به صورت نمادین به خریداران این خودرو تحویل شد. شرکت سایپا در آن زمان قیمت 268 میلیون تومان را برای این خودرو تعیین کرد و حال باید دید که با تحویل رسمی این خودرو با چه قیمتی به دست خریداران خواهد رسید.   

 از جمله محصولات سایپا که امروز قیمت آنها را مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می توان به «شاهین»، «کوییک R»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در بازار طرفداران بسیاری دارند و به جز شاهین که هنوز به بازار نرسیده سهم قابل توجهی از بازار را در اختیار دارند. محصولات پرطرفدار سایپا نیز همانند ایران خودرو با شروع سال جدید از رشد قیمت بی نصیب نبودند و با توجه به اینکه در ماه های پایانی سال گذشته مجوز افزایش قیمت خودرو در راستای کنترل بازار به خودروسازان داده نشد، با شروع سال جدید شاهد اعلام قیمت های جدید در بازار هستیم.

براساس ارزیابی صورت گرفته امروز «کوییک R» در بازار با قیمت 149 میلیون تومان در بازار خرید و فروش شد و مدل معمولی این خودرو نیز 140 میلیون تومان در بازار داد و ستد شد.

اما در میان خانواده تیبا نیز مدل «صندوقدار» این خانواده امروز در بازار 123 میلیون تومان و «تیبا دو معمولی» با قیمت 133 میلیون در بازار معامله شد. «ساینا» از دیگر محصولات شرکت سایپا نیز امروز در بازار 135 میلیون تومان قیمت خورد.

 

سایپا 1400

تیتر یک
  • بازارهای رمز پایه نزولی شدند

    اقتصاد نیوز:قیمت مهم‌ترین ارزهای دیجیتال دنیا کاهش یافت. سوال پیش روی تحلیل‌گران این است که این تغییرات در جهت اصلاح…

از دست ندهید
بلیط هواپیما