رصد بازار خودروهای داخلی

آرامش در بازار پرطرفدارهای ایران خودرو + جدول

کدخبر: 405111
اقتصادنیوز : محصولات ایران خودرو برای دومین روز در هفته جاری بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند.

به گزارش اقتصادنیوز؛ در میان محصولات پرتیراژ ایران خودرو خودروهایی مانند« پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار» ، « سمند LX»، «سمند LX با موتور EF7»، «سمند سورن» قرار دارند که توانسته اند نظر خریداران محصولات میان قیمت را به خود جلب کنند.

براساس ارزیابی های صورت گرفته در میان محصولات ایران خودرو امروز و در هفتمین روز تعطیلی مراکز شماره گذاری خودرو بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند.

براساس ارزیابی های صورت گرفته سایر محصولات پرطرفدار این شرکت امروز بدون تغییر قیمت در بازار روبرو شد. به گفته فعالان بازار خودرو «سمند LX» که از ابتدای هفته گذشته همواره با رشد قیمت روبرو بود امروز بدون تغییر و با قیمت 193 میلیون تومان معامله شد.

«سمند LX با موتورEF7»  نیز امروز در بازار با قیمت 210 میلیون تومان و «سورن» نیز با قیمت 248 میلیون تومان در بازار عرضه شدند.

 در میان خانواده 206 نیز «پژو 206 تیپ دو» امروز بدون تغییر و با قیمت 203 میلیون تومان معامله شد، «پژو 206 تیپ 5» نیز بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شد، این خودرو در بازار 245 میلیون تومان فروخته شد.

در میان محصولات این گروه «پژو 206 صندوقدار» نیز که روز گذشته افزایش دو میلیونی قیمت در بازار را تجربه کرده بود امروز بدون تغییر  و با قیمت 247 میلیون تومان در بازار عرضه شد.

ایران 23

 

تیتر یک
  • پیش بینی بورس دوشنبه ۲۷ اردیبهشت

    روز گذشته علاوه بر شاخص کل بورس، شاخص هم وزن نیز نزول کرد. پیش بینی بورس دوشنبه ۲۷ اردبیهشت نشان می دهد چشم انداز…

از دست ندهید
بلیط هواپیما