رصد بازار خودروهای داخلی؛

رشد نسبی قیمت پرطرفدارهای سایپا+جدول

کدخبر: 411232
اقتصادنیوز: امروز 20 اردیبهشت 1400 محصولات سایپا پس از چند روز ثبات با رشد قیمت عرضه شدند.

به گزارش اقتصادنیوز ؛‌ به گفته فعالان بازار خودرو نوسان قیمت دلار طی روزهای اخیر موجب شده تا در حال حاضر خریداران خودرو دست از خرید بکشند و اقدام به خرید نکنند؛ با این شرایط می توان گفت بازار خودرو در حال حاضر در انتظار بازگشت ثبات در بازار دلار است. با این شرایط برخی از محصولات شرکت سایپا امروز با رشد قیمت 500 هزار تا یک میلیون تومان در بازار عرضه شدند و برخی دیگر از محصولات این شرکت نیز روند ثبات را در پیش گرفتند.

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می توان به «شاهین»،« کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد.

ارزیابی صورت گرفته از بازار خودرو نشان دهنده آن است که «کوییکR» امروز با افزایش 500 هزار تومانی با قیمت 154 میلیون تومان در بازار معامله شده است.  اما «کوییک معمولی» بدون تغییر در بازار با قیمت نیز 146 میلیون تومان قیمت خورد.

از سوی دیگر خانواده تیبا نیز امروز در بازار رشد یک میلیون تومانی قیمت داشت،‌ بطوریکه قیمت «تیبا 2» معمولی امروز در بازار به 133 میلیون تومان رسید. همچنین بر اساس رصد صورت گرفته در بازار «تیباصندوقدار» نیز امروز با قیمت 122 میلیون تومان معامله شد. ساینا نیز همانند خانواده تیبا رشد یک میلیونی قیمت را تجربه کرد و  امروز با قیمت 141 میلیون تومان در بازار معامله شد.

همچنین در میان محصولات سایپا می توان به خودرو «شاهین» اشاره کرد که اواخر سال گذشته به تعداد محدود و به صورت نمادین به خریداران این خودرو تحویل شد. شرکت سایپا در آن زمان قیمت 268 میلیون تومان را برای این خودرو تعیین کرد و مشخص نیست این خودرو در نهایت با چه قیمتی به دست خریداران خواهد رسید.

سایپا 20

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما