رصد بازار خودروهای داخلی؛

حرکت ایران خودرو خلاف قیمت های جدید

کدخبر: 414290
اقتصادنیوز: ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که محصولات ایران خودرو نیز همانند سایپایی ها امروزدوم خرداد 1400 بدون توجه به قیمت جدید خودروسازان در بازار عرضه شدند.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که این روزها بازار بیش از همه در انتظار نتایج مذاکرات وین است و سایر تصمیمات چندان بر بازار خودرو اثرگذار نیست.

با این شرایط امروز محصولات پرطرفدار بازار خودرو بدون تغییر قیمت و بی توجه به تصمیم خودروسازان در بازار عرضه شدند.

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می توان به « پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار» ، « سمندLX » ، «سمند LX با موتور EF7 » و «سمند سورن»، اشاره کرد.

با توجه به ارزیابی بازار خودرو می توان گفت محصولات خانواده سمندکه روز گذشته افت یک میلیون تومانی قیمت را تجربه کرده بودند، امروز بدون تغییر در بازار عرضه شدند.

بطوریکه  «سمندLX » امروز در بازار 189 میلیون تومان قیمت گذاری شد، از سوی دیگر ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که «سمندLX  با موتورEF7» نیز امروز با قیمت 199 میلیون و سمند سورن با  قیمت 241 میلیون تومان قیمت گذاری شدند.

براساس رصد بازار خودرو قیمت «پژو 206 تیپ 2»  امروز در بازار به 201 میلیون تومان رسید. از سوی دیگر ارزیابی های صورت گرفته نشان دهنده آن است که «پژو 206 تیپ 5» نیز امروز در بازار 258 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

اما در میان خانواده 206 مدل صندوقدار این خودرو امروز بدون تغییر و با قیمت 245 میلیون تومان در بازار عرضه شد.

ایران 2

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما