رصد بازار خودروهای داخلی؛

آخرین قیمت محصولات سایپا در بازار

کدخبر: 417739
اقتصادنیوز: بازار خودروهای پرطرفدار سایپا امروز 18 خرداد 1400 همانند سایپایی ها بدون افزایش قیمت در بازار عرضه شدند.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد.

نوسان قیمت دلار از یک سو و انتظار برای مشخص شدن نتیجه مذاکرات موجب شد تا بازار با رکود شدید روبرو شود، بطوریکه بازار روزها را با معاملات بسیار اندک سپری می کند. روندی که به اعتقاد فعالان بازار خودرو تا پایان انتظار برای اعلام نتایج مذاکرات و ایجاد ثبات در نرخ دلار تداوم خواهد داشت.

براساس ارزیابی بازار امروز «کوییک R» بدون تغییر و با قیمت 157 میلیون تومان در بازار عرضه شد. مدل معمولی این خودرو نیز تغییر قیمتی نداشت و با قیمت 151 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

براساس ارزیابی صورت گرفته «ساینا» نیز که روزگذشته در بازار رشد یک میلیونی قیمت داشت و امروز بدون تغییر و با قیمت 144 میلیون تومان معامله شد. 

 خانواده تیبا نیز امروز بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند. براساس ارزیابی های صورت گرفته «تیبا2» معمولی در بازار با قیمت 136 میلیون عرضه شد، «تیباصندوقدار» نیز 128  میلیون تومان قیمت خورد.

از سوی دیگر با رصد بازار خودرو می توان گفت که براساس قیمت های جدید اعلامی از سوی شرکت های خودروساز قیمت شاهین نیز به 291 میلیون تومان رسید. به گفته فعالان بازار خودرو هنوز قیمت بازاری این خودرو مشخص نیست و این افزایش تنها به قیمت کارخانه ای این خودرو باز می گردد.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما