رصد بازار خودروهای داخلی؛

توقف قیمتی در بازار سایپایی‌ها + جدول

کدخبر: 420882
​اقتصادنیوز: بازار خودروهای پرطرفدار سایپا امروز 31خرداد 1400 برای سومین روز در هفته جاری بدون تغییر در بازار درجا زدند؟

به گزارش اقتصادنیوز ؛ ثبات در بازار خودرو در حالی حاکم شده که به گفته فعالان بازار خودرو خریداران و فروشندگان در حال حاضر در انتظار تصمیمات مرتبط با خودرو از سوی رییس جمهور آینده هستند، تصمیماتی که شامل تعیین کابینه و در نهایت واردات و بازار خودرو می شود. از سوی دیگر نامشخص بودن نتایج مذاکرات نیز موجب شده تا بازار این روزها را در انتظار بسر برد.  

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد.

رصد بازار خودرو همچنین نشان دهنده آن است که خانواده تیبا نیز امروز روز آرامی را پشت سرگذاشتند و «تیباصندوقدار» با قیمت 129میلیون تومان در بازار عرضه شد و مدل هاچ بک این خودرو «تیبا2» معمولی نیز بدون تغییر در بازار 136 میلیون تومان قیمت رقم خورد.

«ساینا» یکی دیگر از خودروهای پرطرفدار سایپا نیز امروز در بازار بدون تغییر با قیمت 146میلیون تومان عرضه شد.

«کوییک معمولی» و «کوییکR» نیز امروز تغییری در بازار نداشتند و  «کوییک معمولی» با قیمت 153 میلیون تومان و «کوییکR» نیز 159 میلیون تومان در بازار عرضه شدند.

از سوی دیگر با رصد بازار خودرو می توان گفت که براساس قیمت های جدید اعلامی از سوی شرکت های خودروساز قیمت شاهین نیز به 291 میلیون تومان رسید. به گفته فعالان بازار خودرو هنوز قیمت بازاری این خودرو مشخص نیست و این افزایش تنها به قیمت کارخانه ای این خودرو باز می گردد.

 

سایپا 31

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما