رصد بازار خودروهای داخلی؛

سمند ال‌ایکس 200 میلیونی شد! + جدول قیمت

کدخبر: 422040
اقتصادنیوز: با شروع دومین هفته خرداد ماه پرطرفدارهای ایران خودرو در بازار استارت رشد قیمت را زدند.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ ارزیابی پرونده خودروهای پرطرفدار ایران خودرو نشان دهنده آن است که در میان محصولات پرطرفدار این شرکت «سمندLX» ، «سمند LX با موتور EF7» و «پژو صندوقدار» امروز در بازار با رشد قیمت در بازار عرضه شدند.

براساس ارزیابی بازار خودرو « سمندLX » امروز با افزایش یک میلیونی و «سمند LX با موتور EF7» با افزایش دو میلیون تومانی در بازار عرضه شدند این دو خودرو هفته گذشته به دفعات در بازار تغییر قیمت داشته اند. همچنین «پژو صندوقدار» نیز امروز افزایش یک میلیونی قیمت در بازار را تجربه کرد.  تغییر قیمت در بازار ایران خودرویی ها در حالی رقم خورده که آخرین روز هفته گذشته پرونده ایران خودرویی ها بدون تغییر قیمت بسته شد.

به گفته فعالان بازار خودرو اعمال برخی تغییرات و حذف برخی محدودیت ها در پیش فروش خودرو از سوی شرکت های خودروساز از جمله عواملی است که موجب شد تا با شروع هفته شاهد رشد قیمت برخی محصولات در بازار باشیم،‌ هر چند این عامل نیز چندان بر عرضه و تقاضا تاثیر نداشته است و همچنان معامله به صورت محدود در بازار صورت می گیرد. اما توقع انتظاری از دیگر دلایلی است که فعالان بازار خودرو نوسان قیمت در بازار خودرو را به آن نسبت می دهند. انتظار برای تشکیل کابینه دولت جدید و اعلام نتایج مذاکرات وین از جمله عواملی هستند که موجب شده اند تا بازار وارد فاز انتظار شود.   

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می توان به «پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار» ، « سمندLX » ، «سمند LX با موتور EF7» و «سمند سورن» اشاره کرد.

ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که در میان محصولات ایران خودرو امروز «سمند LX» امروز با افزایش یک میلیون تومانی در بازار با قیمت 200 میلیون تومان قیمت گذاری شد. قیمت «سمند LX با موتور EF7» نیز امروز با افزایش دو میلیونی قیمت در بازار به 216 میلیون تومان رسید. براساس ارزیابی ها امروز «سمند سورن» بدون تغییر در بازار با قیمت 242 میلیون تومان عرضه شد.

از سوی دیگر  با توجه به ارزیابی بازار خودرو می توان گفت در میان خانواده محصولات پژو 206 نیز امروز «پژو 206 تیپ 2» بدون افزایش و با قیمت 210 میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد و «پژو 206 تیپ 5» نیز 260 میلیون تومان در بازار عرضه شد. اما «206 صندوقدار» امروز افزایش یک میلیونی قیمت را تجربه کرد و  در بازار 247 میلیون تومان عرضه شد.

ایران 5

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما