رصد بازار خودروهای داخلی؛

قیمت خودرو های سایپا و ایران خودرو

کدخبر: 440968
اقتصادنیوز : قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا امروز پنجشنبه بیست و پنجم شهریور در بازار آزاد افزایش جزئی داشته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فرارو: براساس ارزیابی های صورت گرفته  دنا تیپ یک با رشد سه میلیون تومانی، معادل 331 میلیون تومان فروخته می شود. تیبا صندوقدار نیز به همین اندازه گران شده و 150 میلیون تومان قیمت خورده است.

 

 سوزوکی ویتارا اتوماتیک که در بازار جزو خودرو های گران تر از یک میلیارد محسوب می شود، امروز رشد 70 میلیون تومانی را به ثبت رسانده و یک میلیارد و 350 میلیون تومان قیمت دارد. همچنین پژو 206، پژو پارس اتوماتیک، سمند EF7 دوگانه سوز و کوئیک دنده ای بین یک تا سه میلیون تومان از روز چهارشنبه قیمت بیشتری دارند.

با این حال از ابتدای هفته در بازار خودرو تغییر قیمت محسوسی به ثبت نرسیده و تقریبا نرخ امروز محصولات ایران خودرو و سایپا از روز شنبه افزایش یا کاهش خیره کننده ای نداشته است. قیمت روز محصولات این دو کارخانه را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

قیمت محصولات ایران خودرو

تندر 90 با رشد پنج میلیون تومانی، امروز 365 میلیون تومان عرضه می شود. پژو 207 دنده ای، پژو پارس اتوماتیک و دنا تیپ یک هر کدام سه میلیون تومان گران و به ترتیب 337 میلیون تومان، 360 میلیون تومان و 331 میلیون تومان قیمت گذاری شده اند.

سوزوکی ویتارا اتوماتیک هم با رشد 70 میلیون تومانی، یک میلیارد و 350 میلیون تومان فروخته می شود. همچنین هایما S7 و هایما S5 هر کدام 10 میلیون تومان از خرید و فروش های روز قبل گران تر و با قیمت 790 و 670 میلیون تومان روانه بازار شده اند.

ایران 1

قیمت محصولا ت سایپا

تیبا صندوقدار بیشتر از دیگر خودرو های سایپا افزایش قیمت داشته و با رشد سه میلیون تومانی امروز 150 میلیون تومان ارزش دارد و ساینا با افزایش دو میلیون تومانی 161 میلیون تومان فروخته می شود.

همچنین در بازار آزاد تیبا هاچ بک 161 میلیون تومان، کوئیک دنده ای 174 میلیون تومان و پراید وانت 154 میلیون تومان قیمت گذاری و نسبت به روز قبل یک میلیون تومان گران شده اند.

سایپا 1

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما