رصد بازار خودروهای داخلی؛

ترمز قیمت سایپایی ها کشیده شد + جدول

کدخبر: ۴۹۳۷۰۱
اقتصادنیوز: قیمت محصولات سایپا در بازار امروز بدون تغییر قیمت گذاری شدند. رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که با کاهش اندک قیمت دلار امروز خودروهای داخلی در بازار عقب نشینی کردند.
ترمز قیمت سایپایی ها کشیده شد + جدول

به گزارش اقتصادنیوز قیمت محصولات سایپا در بازار امروز بدون تغییر قیمت گذاری شدند. رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که با کاهش اندک قیمت دلار امروز خودروهای داخلی در بازار عقب نشینی کردند.

به گزارش اقتصادنیوز؛ براساس ارزیابی بازار خودرو سایپایی که بر خلاف پرتیراژهای ایران خودرو روز گذشته را با تغییر اندک قیمتی به پایان رساندند، امروز ثبات قیمت را در دستور کار قرار دادند.

قیمت محصولات سایپا

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» اشاره کرد.

ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز خانواده کوییک در بازار بدون تغییر در بازار 229 میلیون قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم در بازار 218 میلیونی شد.

با ارزیابی بازار می توان گفت امروز «شاهین» بدون تغییر در بازار 357 میلیون تومان قیمت گذاری شد. خانواده تیبا هم امروز «تیبا 2 معمولی» تغییر قیمتی نداشت و در بازار  207 میلیون تومان به فروش رفت. اما «تیبا صندوقدار» نیز  202 میلیون تومانی شد. رصد بازار نشان دهنده آن است قیمت «ساینا» هم بدون تغییر در بازار 213 میلیون تومان دست به دست شد.

سایپا 18

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید