رصد بازار خودروهای داخلی؛

رشد قیمت دو محصول سایپا در بازار + جدول

کدخبر: 505888
اقتصادنیوز: ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که امروز 12تیر ماه 1401 «کوییکR» و «تیبا صندقدار» در بازار با افزایش قیمت عرضه شدند.

به گزارش اقتصادنیوز ارزیابی خودرو نشان دهنده آن است که امروز با وجود کاهشی شدن نرخ دلار دو محصول سایپا در بازار رشد قیمت داشته اند و سایر محصولات سایپا بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند.

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

ارزیابی ها نشان می دهد «تیبا صندوقدار» امروز با افزایش 2 میلیونی در بازار 197 میلیون تومان قیمت خورد و  «تیبا 2 معمولی» هم در بازار 206 میلیون تومان دست به دست شد و تغییر قیمت نداشت.

خانواده هم کوییک امروز در بازار هم رشد یک میلیونی قیمت داشت و هم بدون تغییر در بازار عرضه شد. با این شرایط «کوییکR » امروز 223 میلیون تومانی قیمت خورد و رشد یک میلیونی داشت و «کوییک معمولی» هم در بازار 212 میلیون تومان شد و تغییر قیمت نداشت.

با توجه به ارزیابی می توان گفت «شاهین» امروز 377 میلیون تومان بدون تغییر قیمت خورد . از سوی دیگر قیمت «ساینا» هم 214 میلیون تومان در بازار باقی ماند.

سایپا 12

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی