رصد بازار خودروهای داخلی؛

تعطیلات ادامه دار در بازار خودرو + جدول قیمت

کدخبر: 507866
اقتصادنیوز: بازار پرتیراژهای ایران خودرو امروز 21 تیرماه 1401 هم تغییر قیمتی نداشتند و با ثبات در بازار عرضه شدند.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ به گفته فعالان بازار خودرو تعطیلات عید قربان در برخی از کشورهای همسایه همچنان ادامه دارد و این امر موجب شده تا علاوه بر بازار خودرو نرخ دلار نیز این روز بدون نوسان عرضه شود.

علاوه بر محصولات ایران خودرو امروز سایپایی ها نیز تغییر قیمتی در بازار نداشتند و بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند تا سکوت در بازار خودرو حاکم باشد.   

قیمت محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو 207 دنده ای»، «پژو 207 سقف شیشه ای»، «سمند LX» ، «سمند LX با موتورEF7 » و «سمند سورن پلاس»، «دنا معمولی» ، «رانا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

 ارزیابی ها نشان دهنده آن است که خانواده دنا امروز تغییر قیمت نداشته است، با این شرایط «دنا معمولی» امروز 392 میلیون تومان قیمت خورد و «رانا پلاس» در بازار 302 میلیون دست به دست شد. اما «دنا پلاس توربو اتومات»در بازار بدون تغییر 510 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

از سوی دیگر رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که در میان خانواده سمند هم بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شد. با این شرایط امروز «سمند LX» در بازار تغییر قیمت نداشت و 305 میلیون تومان قیمت خورد و «سمندLX با موتورEF7» هم در بازار 352 میلیون تومان باقی ماند، «سمند سورن پلاس» هم امروز 355 میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

با توجه به ارزیابی بازار می توان گفت «پژو 207 دنده‌ای» در بازار امروز  399 میلیون قیمت خورد و تغییر قیمتی در بازار نداشت و «پژو 207 سقف شیشه ای» هم 405 میلیون تومانی شد.

ایران 21

تیتر یک
از دست ندهید