رصد بازار خودروهای داخلی؛

استقامت بازار سایپایی ها نسبت به تغییر +جدول

کدخبر: 507872
اقتصادنیوز: محصولات سایپا هم مانند پرتیراژهای ایران خودرو امروز 21 تیر 1401 در بازار بدون تغییر قیمت در بازار عرضه شدند تا ثبات در بازار سایپایی ها وارد دومین روز در هفته جاری شود.

به گزارش اقتصادنیوز ؛ بازار خودرو از چهارشنبه هفته گذشته و پیش از شروع تعطیلات وارد فاز ثبات شد و این روند همچنان ادامه دارد. به گفته فعالان بازار خودرو تداوم تعطیلات در برخی از کشورهای اطراف ایران عمده دلیلی است که موجب شده تا بازار خودرو وارد فاز سکون شود.  

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

با توجه به ارزیابی می توان گفت «شاهین» امروز بدون تغییر در بازار 370 میلیون تومان عرضه شد، ثبات قیمت شاهین در بازار در حالی رقم خورد که این خودرو پیش از تعطیلات افت هفت میلیونی در بازار داشت. از سوی دیگر «ساینا» هم امروز بدون تغییر 212 میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

رصد بازار نشان دهنده آن است که خانواده کوییک هم امروز در بازار تغییر قیمت نداشتند «کوییکR » امروز 222 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم در بازار 212 میلیون تومان در بازار دست به دست شد.

اقدام جدید برای کنترل نرخ ارز و سکه /وعده جدید به بازار دلار

از سوی دیگر ارزیابی ها نشان می دهد «تیبا صندوقدار» امروز تغییر قیمتی در بازار نداشت و 197 میلیون تومان قیمت خورد و «تیبا 2 معمولی» هم در بازار 206 میلیون تومان قیمت خورد.

سایپا 21

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی