رصد بازار خودروهای داخلی؛

قیمت سایپا بدون افزایش+ جدول قیمت

کدخبر: ۶۰۸۵۹۵
اقتصادنیوز: رصد بازار نشان می‌دهد امروز سایپا بدون هیچ افزایشی راهی بازار شدند و با این شرایط تنها شاهد افت و ثبات قیمت در بازار سایپایی‌ها بودیم.
قیمت سایپا بدون افزایش+ جدول قیمت

به گزارش اقتصادنیوز؛ ارزیابی بازار نشان ‌می‌دهد در روز آرام دلار، خودرویی‌ها هم حال و هوایی آرام داشتند. رصد بازار نشان می‌دهد که امروز کمترین تغییر را در میان محصولات سایپایی‌ها داشتیم و این امر موجب شد سایپایی‌ها روز بدون افزایش را تجربه کنند. از سوی دیگر امروز دلار هم امروز روند نوسانی داشت.

براساس ارزیابی بازار امروز خانواده کوییک در بازار تغییر قیمت نداشتند و خانواده تیبا هم افتی یک میلیونی را تجربه کردند.

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ای R»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس ارزیابی امروز «شاهینG» در بازار 589 میلیون تومان قیمت گذاری شد و افت 2 میلیونی داشته است. اما خانواده کوییک هم امروز تغییر قیمت نداشتند و با این شرایط «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار 347 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم بدون تغییر 347 میلیونی ماند.

اما با توجه به ارزیابی بازار می‌توان گفت امروز تیبا افتی یک میلیونی داشتند و با این شرایط «تیبا صندوقدارSX» در بازار 333 میلیون تومان گذاری شد و «تیبا هاچ‌بک» هم 341 میلیون تومان قیمت‌ خورد. از سوی دیگر «ساینا دنده‌ایS» امروز بدون تغییر در بازار 336 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

اقتصاد 16

پربازدیدترین‌ها
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی