قیمت خودروهای داخلی در بازار

افزایش قیمت «دنا پلاس»/ بازار خودرو به خواب رفت؟+ جدول

کدخبر: ۶۱۵۷۳۷
اقتصادنیوز: ارزیابی‌ها از روز آرام پرطرفدارهای ایران خودرو در بازار امروز حکایت دارد، بطوریکه در میان ایران‌ خودرویی‌ها تنها «دنا پلاس 6 دنده توربو» تغییر قیمت را تجربه کرد.
افزایش قیمت «دنا پلاس»/ بازار خودرو به خواب رفت؟+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز؛ ثبات قیمت پرطرفدارهای ایران خودرو در بازار در حالی رقم خورد که روز‌گذشته این بازار حال و هوای کاهشی داشت، روندی که امروز تغییر کرد و بازار پله‌ پله مسیر خود را تغییر داد. ارزیابی‌ها نشان می‌دهد در روزهای گذشته شاهد بازگشت رکود در میان محصولات داخلی بوده‌ایم، روندی که فعالان بازار خودرو آن را به باز شدن سامانه یکپارچه خودروهای داخلی نسبت می‌دهند و معتقدند با باز شدن این سامانه قیمت خودرو در بازار شکل انتظاری به خود گرفته و با این شرایط شاهد کاهش معاملات در بازار بوده‌ایم.

از سوی دیگر امروز دلار هم به ثبات خود ادامه داد، قیمت دلار از 25 آبان در یک کانال گردش کرد و در این مدت بیش از همه تثبت داشته است، روندی که نتوانست چندان بازار خودرو را با خود همسو کند.

براساس ارزیابی بازار در میان محصولات ایران خودرو «دنا پلاس 6 دنده توربو» تنها خودرویی بود که امروز تغییر قیمت داشت و سایر محصولات این شرکت بدون تغییر در بازار قیمت‌گذاری شدند.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «پژو207 دنده‌ای»، «هایماS8»، «تارا اتوماتV2»، «پژو 206 دنده‌ای»، «دنا پلاس 6 دنده توربو» و «دنا پلاس توربو اتوماتAT» مورد ارزیابی قرار گرفت.

براساس اطلاعات قیمتی کارنامه، در بازار امروز «پژو 206 دنده‌ای» بدون تغییر 480 میلیون تومانی ماند. «هایما S8 پلاس» هم امروز در بازار تغییر قیمت نداشت و یک میلیارد و 685 میلیون تومان قیمت خورد. ارزیابی بازار همچنین نشان می‌دهد «تارا اتوماتV2» هم در بازار 757 میلیون تومانی شد و تغییر قیمت نداشت.

در میان پرطرفدارهای ایران خودرو «دنا پلاس 6 دنده توربو» تنها خودرویی است که امروز افزایش 3 میلیون تومانی داشت و 744 میلیون تومان قیمت خورد. این در حالی که امروز «دنا پلاس توربو اتومات» بدون تغییر800 میلیون تومانی باقی ماند.

از سوی دیگر بررسی‌‌ها نشان می‌دهد امروز پژو «207 دنده‌ای» هم تغییر قیمت نداشت و 617 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

اقتصااااد 22

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید