بررسی حساب کاربری برخی متقاضیان نشان می‌دهد

ایران‌خودرو با این پیام مشتریانش را نگران کرد!/ تحویل خودروهای صفر کیلومتر مشکل دار شد؟

کدخبر: ۶۲۹۴۱۷
اقتصادنیوز: متقاضیان ایران خودرو در بررسی حساب کاربری خود در سایت این خودروساز با پیامی دریافت کردند که آنها را نگران کرد.
ایران‌خودرو با این پیام مشتریانش را نگران کرد!/ تحویل خودروهای صفر کیلومتر مشکل دار شد؟

به گزارش اقتصاد نیوز، پیام «ایرادات ثبت شده پلاک: در انتظار تایید ستاد - ماده۱۰» را برخی از متقاضیان ایران خودرو بعد از ورود به حساب کاربری خود در سایت فروش این خودروساز دریافت کردند و نگران شدند.

آن طور که این مشتریان خبر دادند آنها در انتظار دریافت خودروی خود بودند و برای اینکه از چند و چون شماره گذاری و تحویل خودروی خود مطلع شوند به حساب کاربری خود مراجعه کردند اما در قسمت جزییات قرارداد با پیام بالا در قسمت ایرادات پلاک مواجه شده و دل نگران شدند.

اما معنا و مفهوم این پیام چیست؟ این پیام به متقاضیان می‌گوید که خودروی آنها هنوز پلاک ملی دریافت نکرده و در انتظار نوبت شماره‌گذاری است البته این مساله باید از سوی مراجع مربوط پیگیری و تعیین تکلیف شود. 

به نظر می‌رسد این اتفاق، مساله خاصی نیست و در چند روز آینده این پیام از قسمت جزییات قرارداد متقاضیان با ایران خودرو در  سایت این خودروساز پاک خواهد شد و خودروی خریداری شده آنها در روند شماره گذاری قرار خواهد گرفت.

این پیام که برخی متقاضیان خرید محصولات ایران خودرو دریافت کرده اند بی ارتباط با اجبار شرکت های خودروساز به رعایت استانداردهای ۸۵ گانه نیست. سازمان ملی استاندارد ایران چندی پیش به خودروسازان ابلاغ کرد چنانچه محصولات تولیدی خود را با رعایت استانداردهای ۸۵ گانه تولید نکنند، مجوز تولید آن محصول لغو می شود.

همچنین سازمان ملی استاندارد یکی از مراجعی است که خودروسازان باید در روند شماره گذاری محصولات خود، مجوز آن سازمان را نیز کسب کنند.

بنابراین مشتریانی که این پیام را در حساب کاربری خود در قسمت جزییات قرارداد در سایت فروش ایران خودرو مشاهده کردند، نگران نباشند؛ به زودی با بررسی مراجع مربوطه و رفع مشکل، خودروی خریداری شده آنها پلاک دریافت می کند و از سوی ایران خودرو در مسیر تحویل به آنها قرار می گیرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • اعلام آمار تامین ارز کالاهای اساسی، صنایع و واردات در برابر صادرات از ابتدای سال تاکنون

      اقتصادنیوز: بر اساس بررسی‌ها از ابتدای فروردین سال جاری تا ۲۸ ام مجموعا حدود ۲.۵ میلیارد دلار ارز به گروه‌های مختلف…

    کارگزاری مفید