بدل‌های مینیاتوری میشل و باراک اوباما خبرساز شدند+ عکس

کدخبر: 392362
اقتصاد نیوز : 2 کودک سیاهپوست آمریکایی با به تن کردن لباسی شبیه به لباس میشل و باراک اوباما در روز تحلیف جو بایدن در فضای مجازی مشهور شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اعتمادآنلاین، ۲ کودک سیاهپوست آمریکایی با به تن کردن لباسی شبیه به لباس میشل و باراک اوباما در روز تحلیف جو بایدن در فضای مجازی مشهور شدند.

شبکه خبری ای‌بی‌سی نیوز در این باره خبر داد، انتشار تصویری از ۲ کودک که همان مدل و شکل و رنگ لباس انتخابی رئیس‌جمهور و بانوی اول اسبق آمریکا در روز تحلیف بایدن را پوشیده بودند در شبکه‌های اجتماعی بازتاب ویژه‌ای پیدا کرد.

این نوع لباس پوشیدن باراک و میشل اوبامای کوچک آن‌قدر مورد توجه قرار گرفت که میشل اوباما نیز در صفحات شبکه‌های اجتماعی خود آن را بازنشر داده و اعلام کرد، آنها به شکل جالبی موفق شده‌اند از او و شوهرش تقلید کنند.

خانواده این ۲ کودک که هنوز به مدرسه هم نمی‌روند به خبرنگاران گفتند، آنها نه تنها در لباس پوشیدن بلکه در نحوه راه رفتن هم برخی از شخصیت‌های آمریکایی را تقلید می‌کنند و علاوه بر این دختر کوچولو اکنون در حال تقلید برخی از رفتارهای کامالا هریس معاون رئیس‌جمهور آمریکاست.

میشل و باراک اوباما

تیتر یک
  • پس لرزه های حمله موشکی به تاسیسات نفتی عربستان

    در نخستین روز معاملات جهانی، قیمت نفت پس از اتفاق های ژئوپولیتیک در منطقه خاورمیانه وارد کانال ۷۰ دلار شد.

از دست ندهید
بلیط هواپیما