اسرائیل:به هیچ توافقی با ایران محدود نمی شویم

کدخبر: 395005
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با ادعای اینکه تل‌آویو به هیچگونه توافق غرب با ایران محدود نخواهد شد، مدعی شد هر کاری برای جلوگیری از تبدیل شدن ایران به یک قدرت اتمی انجام می‌دهند.

به گزارش اقتصاد نیوز،خبرگزاری فارس،«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر علیه توافق هسته‌ای ایران و هرگونه بازگشت آمریکا به برجام موضع گرفت.

به نوشته رسانه‌های اسرائیلی، نتانیاهوامروز(سه‌شنبه)با تکرار ادعاهای بی‌اساس و نخ‌نما شده علیه جمهوری اسلامی ایران، مدعی شد:ما به هیچ توافقی با یک رژیم افراطی مانند ایران محدود نمی‌شویم و به آن امیدی نخواهیم داشت.

وی طی سخنرانی در مراسم نبرد «تِل های» بین اعراب و یهودیان در سال ۱۹۲۰، ادعا کرد: زمانی که یکی از این توافق‌ها با کره شمالی برقرار بود، دیدیم که اینگونه توافق‌ها چه ماهیتی دارند.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی سپس با تکرار تهدیدهای پوشالی، افزود: «با توافق یا بدون توافق، ما هر کاری انجام خواهیم داد که ایران به تسلیحات اتمی دست پیدا نکند.

نتانیاهو در ادامه‌های ادعاهای متوهمانه خود گفت: ما استقرار نظامی ایران در سوریه را نمی‌پذیریم. همچنین استقرار موشک‌های نقطه‌زن در سوریه و لبنان غیرقابل قبول است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما