انتقاد یک نماینده مجلس از روند کند بررسی بودجه

کدخبر: 396763
اقتصاد نیوز : علیرضا زندیان گفت: با این روند مطمئناً تصویب بودجه تا دو هفته دیگر هم به پایان نمی‌رسد. بعضی پیشنهادها ۱۰ درصد هم رأی نمی‌آورد و حتی مشابه آن قبلا مطرح شده و رأی نیاورده اما نمایندگان اصرار بر مطرح کردن این پیشنهادها دارند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، نماینده مردم بیجار در مجلس می‌گوید: بعضی از پیشنهادهای نمایندگان ۱۰ درصد هم رأی نمی‌آورد. حتی بعضی از آنها سابقاً مطرح شده و رأی نیاورده؛ اما نمایندگان اصرار بر مطرح کردن آنها دارند. مطمئناً تصویب بودجه تا دو هفته دیگر هم به پایان نمی‌رسد.

علیرضا زندیان، در نوبت سوم در جلسه علنی امروز(سه‌شنبه) روال بررسی مجلس شورای اسلامی به لایحه بودجه ۱۴۰۰ را «کند» دانست و گفت: با این روند مطمئناً تصویب بودجه تا دو هفته دیگر هم به پایان نمی‌رسد. بعضی پیشنهادها ۱۰ درصد هم رأی نمی‌آورد و حتی مشابه آن قبلا مطرح شده و رأی نیاورده اما نمایندگان اصرار بر مطرح کردن این پیشنهادها دارند.

وی با بیان اینکه «این روند کیفیت رسیدگی تأثیرگذار را کم می‌کند» گفت: از همکاران می‌خواهم که به این موضوع توجه کنند. 

زندیان ضمن تشکر از اعضای کمیسیون تلفیق، اظهار کرد: شما در بررسی بودجه، به مناطق محروم توجه کردید. نمونه‌اش اتصال راه‌آهن سراسری تهران - تبریز به همدان و سنندج بود. 

نماینده مردم بیجار در مجلس خطاب به وزاری صنعت، معدن و تجارت و کشاورزی گفت: هیچ گونه نظارتی بر قیمت کالاهای اساسی مثل قیمت مرغ در کل کشور وجود ندارد. این موضوع در استان کردستان حادتر است. قیمت مرغ در بیجار گران‌تر از دیگر نقاط کشور به فروش می‌رسد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما