ظریف: با لغو تحریم ایران تعهداتش را از سر می‌گیرد

کدخبر: 398659
اقتصاد نیوز : ظریف در گفتگو با وزیر خارجه ژاپن، با استقبال از گسترش روابط و سفر موته گی به تهران، تاکید کرد با ایفای تعهدات طرف مقابل، بویژه لغو تحریم، جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد اجرای تعهدات خود را از سر بگیرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، در گفتگوی تلفنی موته گی وزیر امور خارجه ژاپن با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان طرفین در خصوص راهکارهای تقویت و توسعه روابط دوستانه دو کشور، آخرین تحولات منطقه ای و بین المللی و از جمله برجام تبادل نظر و رایزنی کردند.

 وزیر امور خارجه ژاپن ضمن تاکید بر یافتن  راههایی برای گسترش روابط دو کشور، حمایت ژاپن از برجام و انجام تعهدات همه طرف های این توافق را مورد تاکید قرار داد  و ابراز امیدواری کرد با بهبود شرایط کرونایی، بتواند در آینده نزدیک به تهران سفر نماید.

ظریف نیز با استقبال از گسترش روابط و سفر موته گی به تهران، تاکید کرد با ایفای تعهدات طرف مقابل، بویژه لغو تحریم، جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد اجرای تعهدات خود را از سر بگیرد.

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به نقش سازنده جمهوری اسلامی در مهار بحران های منطقه ای، ابعاد اقدامات انجام شده از جمله همکاری با نماینده دبیرکل سازمان ملل در امور یمن برای را تشریح کرد.

تیتر یک
  • بررسی ترکیب درآمدهای مالیاتی دولت

    اقتصادنیوز: گزارش مرکز آمار نشان می دهد که در طول سالیان دهه ۹۰ سهم مالیات غیر مسقیم یا مالیات پنهان از کل درآمدهای…

از دست ندهید
بلیط هواپیما