افزایش ساعت کار میادین میوه و تره بار از فردا

کدخبر: 399408
اقتصادنیوز :‌ساعت کار میادین و بازارهای میوه و تره بار در ایام پایانی سال و به منظور خدمات‌رسانی هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان از فردا 3 ساعت و نیم افزایش می‌یابد.

به گزارش اقتصادنیوز ، روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با صدور اطلاعیه‌ای، اعلام کرد: از روز دوشنبه 25 اسفند تا روز جمعه 29 اسفند، 253 میدان و بازار میوه و تره بار از ساعت 7 و 30 دقیقه صبح تا ساعت 8 و 30 دقیقه شب به صورت یک‌سره باز هستند.

براساس این اطلاعیه، علاوه بر حذف زمان تعطیلی یک ساعت و نیمه بین روز، میادین و بازارهای میوه و تره بار نیم ساعت زودتر و از ساعت 7 و 30 صبح شروع به کار کرده و یک ساعت و نیم دیرتر و در ساعت 8 و 30 دقیقه شب به کار خود پایان می‌دهند.

به موجب این اطلاعیه، میادین میوه و تره بار در روز شنبه سی‌ام اسفند نیز از ساعت 7 صبح تا ساعت 11 و 30 دقیقه قبل از ظهر و به عبارتی، تا یک ساعت و 37 دقیقه قبل از لحظه تحویل سال باز بوده و نسبت به خدمات‌رسانی به شهروندان تا آخرین ساعات سال 1399 اقدام می‌کنند.

روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از شهروندان درخواست کرده است تا به منظور حفظ سلامتی خود و سایر شهروندان، هنگام مراجعه به میادین و بازارهای میوه و تره بار، ضمن رعایت نکات بهداشتی و استفاده از ماسک و دستکش، تا جای ممکن فاصله فیزیکی خود را با دیگران حفظ کنند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما