همراهی پزشکان با سپهر دانش در رادیو

کدخبر: 399670
اقتصادنیوز : هر شب در برنامه سپهر دانش علائم یک مورد بیماری مطرح می شود و پزشکان می توانند در قالب پیامک بیماری را تشخیص داده و پاسخ شان را به برنامه ارسال کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، برنامه سپهر دانش از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۲ و ۵ دقیقه تا ۲۳ و ۳۵ دقیقه از رادیو سلامت پخش می شود. مخاطبان این برنامه خاص هستند و هدف برنامه فراهم کردن فضای آموزشی برای گروه های پزشکی است.

در ابتدای برنامه علائم یک بیماری گفته می شود. اینکه بیمار با چه علائمی مراجعه کرده، آزمایشات چطور بوده ، چه اسکن هایی داده و .... بعد از گفتن این علائم، پزشکان می توانند در قالب پیامک پاسخ بیماری را به برنامه ارسال کنند و در پایان استاد دانشگاه پاسخ را می دهد و توضیحات لازم را ارائه می دهد. 

 با توجه به اینکه رادیو سلامت شبکه تخصصی است، بنابراین به غیر از تولید برنامه برای مخاطبان عام باید برنامه هایی هم برای مخاطبان خاص داشته باشد و در قالب برنامه های تخصصی آنها را همراه داشته باشند، به همین دلیل برنامه تخصصی سپهر دانش روانه آنتن می شود. این برنامه مرتب با یکی از دانشگاه های علوم پزشکی در ارتباط است تا بتواند موردهای متفاوت بیماری ها را در برنامه مطرح کند. تهیه کنندگان برنامه آقایان پیمان پناهی، مرتضی میلانی و فنایی هستند و هر شب متناسب با موضوع برنامه، کارشناسان مجریان از پزشکان متخصص حضور دارند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما