هسته این میوه دشمن شماره یک سلول های سرطانی است

کدخبر: 400928
اقتصادنیوز : این میوه از معدود میوه هایی است که شما می توانید هسته آن را میل کنید. این هسته ها دارای خواص فراوانی هستند و از مهم خواص آن ها این است که دشمن شماره یک سلول های سرطانی به حساب می آیند. شما به توصیه می کنیم هسته زردآلو بخورید.

به گزارش اقتصادنیوز، هسته زردآلو می تواند از تشکیل سلول های سرطانی در بدن پیشگیری کند. این هسته حاوی ترکبیات طبیعی است که در پیشگیری و نابودی سلول های سرطانی موثر عمل می کند: ویتامین B17 که با نام آمیگدالین نیز شناخته می شود. این ویتامین در مرکز هسته زردآلو متمرکز شده است.

 
زردآلو
 

هسته زردآلو به دلیل دارا بودن مقادیر فراوان ویتامین B17 می تواند به خوبی مانع تشکیل سلول های سرطانی در بدن و همچنین تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.

اگرچه سرطان از طریق مصرف انواع دخانیات، غذاها و حتی نور خورشید می تواند شکل بگیرداما پزشکاان بر این باورند که سرطان در صورت کمبود ویتامین B17در بدن نیز ایجاد می شود.

هسته زردآلو
 

برای مصرف این هسته کافی است آن ها را بشکنید و مغز آن را که مانند بادام است میل کنید. بهترین منبع ویتامین B12 زردآلو و هسته آن است زیرا مکمل های موجود در بازار فاقد آنزیم ها و کوفاکتورهای موجود در این ماده غذایی است. شما می توانید برای کاهش طعم تلخ برخی هسته ها کافی است آن را با موادغذایی دیگر مانند جوزهندی و پودر نارگیل مخلوط کنید.

تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از آمار معاملات اوراق بدهی در بازار سهام؛

    در آخرین روز کاری هفته ارزش معاملات اوراق در یک جهش ۱۷۳ درصدی -نسبت به روز سه‌شنبه- به ۲۳ هزار و ۶۳۳ میلیارد تومان…

از دست ندهید
بلیط هواپیما