نصرالله رادش: من یک دلقکم، باافتخار!

کدخبر: 401282
اقتصاد نیوز : نصرالله رادش در برنامه «محاکات» منصور ضابطیان، با افتخار تاکید کرد دلقک است و می‌خواهد مردم را بخنداند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، نصرالله رادش و پسرش پویان، مهمان برنامه «محاکات» شدند. «محاکات» برنامه‌ای قصه‌محور با اجرای منصور ضابطیان است که قصد دارد قصه‌گویی را میان مردم رواج دهد و در ایام نوروز هر شب از شبکه دو سیما پخش می‌شود.  

رادش در پاسخ به سوال منصور ضابطیان که از او پرسید دوست دارد چه کسی فیلم زندگی‌اش را بازی کند، گفت: «خودم که نه، میلیاردها تومان هم بدهند بازی نمی‌کنم. دوست ندارم هیچ‌کس بازی‌اش کند چون حتما حالش بعد از فیلم بد می‌شود، لطفا نوید محمدزاده هم بازی نکند.» 

او در پاسخ به آرزوی پسرش، پویان که گفت امیدوار است پدرش هیچ وقت مجبور نشود به خاطر خوشحال‌کردن کسی خودش را زیر پا بگذارد و کاری را که دوست ندارد انجام دهد، گفت: «قول می‌دهم به هیچ قیمتی در کاری که از آن ارتعاش منفی بگیرم بازی نکنم.» 

رادش در جواب ضابطیان که پرسید پس تکلیف پول درآوردن چه می‌شود، گفت: «پول مهم است، من فیش‌های پرداختم را کنار هم می‌گذارم و بابت این که قدرت خرید داشته‌ام که مبالغ درج‌شده در آن را بپردازم خدا را شکر می‌کنم. پول در کنار معنویت است و نه مقابل آن، با پول می‌شود نور پاشید، می‌شود آدم‌ها را خوشحال کرد.»

او در پایان گفت: «من باافتخار دلقکم و می‌خواهم مردم را بخندانم.»

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما