وضعیت کرونایی فیروزکوه قرمز شد

کدخبر: 401752
رئیس شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه با اشاره به وضعیت قرمز شهرستان گفت: طی۲۴ ساعت گذشته از تست‌های pcr گرفته شده بالای ۶۰ درصد مثبت بوده که این آمار مربوط به خوش‌نشینانی است که با بی‌توجهی به توصیه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا به شهرستان سفر کردند.

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه خبری تحلیلی انتخاب؛ مهدی رجب ترقی رئیس شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه با اشاره به وضعیت قرمز شهرستان گفت: طی۲۴ ساعت گذشته از تست‌های pcr گرفته شده بالای ۶۰ درصد مثبت بوده که این آمار مربوط به خوش‌نشینانی است که با بی‌توجهی به توصیه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا به شهرستان سفر کردند.

 رئیس شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت قرمز شهرستان فیروزکوه اظهار کرد: طی۲۴ ساعت گذشته از تست‌های pcr گرفته شده بالای ۶۰ درصد مثبت بوده است.

وی گفت: این آمار مربوط به خوش‌نشینانی است که با بی‌توجهی به توصیه‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا به شهرستان سفر کردند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه ادامه داد: متأسفانه به‌رغم تمام هشدارها با افزایش سفرها شاهد شکل‌گیری خوشه دیگری از بیماری کرونا در منطقه فیروزکوه هستیم.

رجب ترقی با تأکید بر اینکه به مسافران نوروزی اجازه تردد در فیروزکوه داده نخواهد شد، افزود: مردم شهرستان فیروزکوه را مقصد سفر خود انتخاب نکنند و به طور کلی از سفر خودداری کنند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما