برگه‌های تقلب جو بایدن درد سر ساز شد+ تصاویر

کدخبر: 401945
اقتصاد نیوز : انتشار تصاویری از برگه‌های تقلب رئیس جمهور آمریکا، در نشست مطبوعاتی اش سوژه رسانه‌ها شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، انتشار تصاویری از برگه‌های تقلب جو بایدن، رئیس جمهور امریکا در نخستین نشست مطبوعاتی اش که از سوی عکاسان خبری گرفته شده، سوژه رسانه‌های خبری شد.

 رسانه‌های خبری تصاویری را از جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا منتشر کرده اند که یادداشت‌هایی را به همراه عکس‌هایی در دست دارد که از جمله این یادداشت‌ها می‌توان به نام خبرنگاران دعوت شده به نشست اشاره کرد.

برگه‌های تقلب جو بایدن درد سر ساز شد+ تصاویر

همچنین در برگه‌های تقلب دیگری که در دست جو بایدن قرار داشت، نکته‌های کلیدی و آمار و ارقامی به چشم می‌خورد که بایدن می‌خواست برای صحبت‌هایش درمورد موضوعاتی مانند زیرساخت‌های آمریکا از آن‌ها کمک بگیرد.

به طور مثال، در یکی از برگه‌های تقلب، در بخش نخست آن نوشته شده بود: «آمریکا اکنون از نظر کیفیت زیرساخت در رتبه سیزدهم جهانی قرار دارد- پایین‌تر از رتبه پنجم در سال ۲۰۰۲».

برگه‌های تقلب جو بایدن درد سر ساز شد+ تصاویر

هرچند که این آمار با حروف درشت جلوی چشمان بایدن ۷۸ ساله قرار داشت، اما او بازهم به اشتباه گفت: «آمریکا در زمینه زیرساخت‌ها در رتبه ۸۵ جهانی قرار دارد.» هرچند او اندکی بعد، گفته خود را اصلاح کرد.

گفتنی است پیش‌تر رسانه‌ها با انتقاد از حضور پیدا نکردن بایدن در نشست‌های رسانه‌ای با حضور خبرنگاران، به گمانه‌زنی درمورد علت این موضوع گمانه زنی کرده و برخی نوشته بودند که او از ترس «گاف دادن» از رسانه‌ها دوری می‌کند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما