برنامه ای برای کنکوری ها در رادیو سلامت

کدخبر: 402711
اقتصادنیوز : زیست شناسی دوازدهم کاری از گروه بهداشت وتندرستی رادیو سلامت به تهیه کنندگی فاطمه بی تقصیر فدافن است که روزهای پنجشنبه و جمعه پخش می شود.

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روابط عمومی رادیو سلامت، در این برنامه کنکوری ها می توانند شنونده تدریس موسی بیات مدرس برتر زیست شناسی کنکور باشند‌.

این برنامه ای برای دانش اموزان رشته تجربی است که می خواهند در آزمون سراسری شرکت کنند و درسهای دهم یازدهم و دوازدهم را مرور کنند.

زیست شناسی دوازدهم یک برنامه رادیویی و تصویری است که  پنج شنبه  ها وجمعه ها ساعت۲۲:۱۰

از رادیو سلامت  به روی آنتن می رود. می توانید تا کنکور همراه این برنامه باشید و زیست شناسی دوازدهم مرور کرده و با تست های مهم سالهای گذشته آشنا شوید.

قسمتهای قبلی این برنامه در سایت ایران صدا و  رادیو سلامت و همچنین در آرشیو زمانی رادیو سلامت موجود است وشما می توانید ازطریق  جدول زمانی  نام برنامه و روزها وساعت پخش قسمتهای قبلی را دریافت کنید.

همچنین ادامه برنامه را می توانید از سایت رادیو سلامت Radiosalamat.ir بشنوید که یک مرجع عالی صوتی وتصویری برای شما که قراراست در آزمون  سراسری در رسته تجربی شرکت کنید.

کتابی مصور با تمام جزئیات  رایگان و ویژه هدیه رادیو سلامت گروه بهداشت وتندرستی به شما دانش آموزان سخت کوشی است که برای آزمون سراسری آماده می شوید.

 

تیتر یک
  • اخبار وین بازار را دگرگون کرد

    اقتصاد نیوز: قیمت سکه در معاملات پشت خطی مرز های مهم را از دست داد این اتفاق علامتی ریزشی به بازار نقدی است و جناح…

از دست ندهید
بلیط هواپیما