تاکید وزیرخارجه سوئیس بر اهمیت یافتن راهکار سیاسی برای بحران لبنان

کدخبر: 404111
اقتصاد نیوز : ایگناسیو کاسیس، وزیر خارجه سوئیس پس از دیدار با میشل عون، رئیس جمهور لبنان گفت، کشورش برای ارائه کمک‌های لازم به لبنان در همه زمینه های اجتماعی، اقتصادی و مالی آمادگی دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، روسیا الیوم اعلام کرد، وزیر خارجه سوئیس در سخنانی دستیابی به یک راهکار سیاسی برای بحران دولت لبنان و آغاز اصلاحات در آن را جهت توانمندسازی جامعه بین المللی در ارائه کمک‌های لازم به این کشور با اهمیت خواند.

ایگناسیو کاسیس، وزیر خارجه سوئیس پس از دیدار با میشل عون، رئیس جمهور لبنان گفت، کشورش برای ارائه کمک‌های لازم به لبنان در همه زمینه های اجتماعی، اقتصادی و مالی آمادگی دارد.

کاسیس از لبنانی‌ها برای آنچه که در راستای مقابله با شرایط دشوار کشورشان انجام می‌دهند، قدردانی کرد.

وی همچنین بر اهتمام کشورش به ایجاد یک راه حل سیاسی برای بحران دولت در لبنان و آغاز اصلاحات لازم تأکید کرد تا بدین ترتیب جامعه جهانی بتواند کمک‌های لازم را برای احیای اقتصاد این کشور ارائه دهد.

پیش از این، ژان ایو لودریان، وزیر خارجه فرانسه درباره بحران لبنان تصریح کرد: گروه‌های سیاسی لبنان خواسته‌های فلج‌کننده مطرح می‌کنند و تلاشی برای خروج از بحران به‌کار نمی‌بندند.

وی اظهار کرد: تدابیری را در حق کسانی که مانع حل بحران لبنان می‌شوند، در نظر خواهیم گرفت و روزهای آینده سرنوشت ساز خواهند بود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما