تیراندازی مرگبار در میسوری آمریکا

کدخبر: 404667
اقتصاد نیوز : تیراندازی در فروشگاهی در ایالت میسوری آمریکا یک کشته و سه زخمی بر جای گذاشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا از تارنمای هیل، پلیس ایالت میسوری شنبه شب تایید کرد که این تیراندازی در شهر کوشکونونگ رخ داد و یک مظنون ۲۸ ساله را در این رابطه بازداشت کرده است.

به گفته مقام‌های محلی، یکی از زخمی‌ها به بیمارستان منتقل شده است اما گزارش دقیقی درباره میزان وخامت حال آنها منتشر نشده است.

جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا پنجشنبه خشونت با اسلحه را موجب شرمساری بین‌المللی آمریکا دانست و گفت این تنها یک بحران اسلحه نیست بلکه یک بحران بهداشت عمومی است.

وی پنجشنبه پیش از صدور دستور اجرایی مقابله با خشونت با سلاح افزود: چیزی که من پیشنهاد می‌کنم به هیچ وجه مغایر با متمم دوم نیست.

رئیس جمهوری آمریکا اضافه کرد: خشونت با اسلحه در این کشور یک بیماری فراگیر است. بگذارید دوباره بگویم: خشونت با اسلحه در این کشور یک اپیدمی و یک شرمساری بین المللی است.

وی یادآور شد: روزانه در این کشور ۳۱۶ نفر مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرند. هر روز ۱۰۶ نفر از آنها می‌میرند. پرچم ما هنوز برای قربانیان قتل وحشتناک ۸ نفر از مردم آمریکایی-آسیایی در جورجیا و ۱۰ نفر دیگر در یک کشتار جمعی در کلرادو نیمه برافراشته است.

تیتر یک
  • روسیه جای چین در تولید طلا را می گیرد

    بنابر اظهارات ایلان ماسک تسلا قصد فروش بیت کوین‌های خود را ندارد و به محض دسترسی به منابع انرژی پایدار برای استخراج…

از دست ندهید
بلیط هواپیما