هوس مرد سیگاری پس از ضدعفونی کردن دست فاجعه آفرید!

کدخبر: 405479
اقتصادنیوز : مرد سیگاری که پس از ضدعفونی کردن دستش اقدام به روشن کردن سیگار کرده بود، اکنون با مرگ دسته و پنجه نرم می‌کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، روشن کردن سیگار پس از ضدعفونی کردن دست یک مرد هندوستانی را دچار سوختگی شدید کرد. «روبان» ۵۰ ساله اهل منطقه «آشوک نگرا» که پس از ضدعفونی کردن دستش اقدام به روشن کردن سیگار کرده بود ناگهان دچار سوختگی شد. این اتفاق شنبه شب و پس از بازگشت این مرد میانسال از سر کار رخ داد.

بنا به گزارش رسانه‌های محلی این اتفاق هنگامی رخ داد که آقای روبان هنگام ضدعفونی دستش کمی از اسپری الکل را روی پیراهن خود پاشیده بود. پس از ریختن الکل روی پیراهن این مرد اعضای خانواده به وی توصیه کردند تا پیراهن خود را به پیراهن دیگری عوض کند.

ظاهرا این مرد پس از ورود به حمام اقدام به روشن کردن سیگار کرد که ناگهان پیراهن او آتش گرفت. چند لحظه بعد روبان غرق شعله‌های آتش شد و با فریاد از اعضای خانواده کمک خواست.

 اعضای خانواده پس از خاموش کردن آتش این مرد را به بیمارستان محلی در «کیلپائوک» منتقل کردند. بنا به گزارش رسانه‌های محلی در این حادثه این مرد از ناحیه صورت، گردن، سینه، شکم و دو دست دچار سوختگی شدید شد. بنا به این گزارش وضعیت حال وی وخیم گزارش شده است.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما