تائید واقعی بودن تصاویر پرواز اشیاء ناشناس از سوی پنتاگون

کدخبر: 406340
اقتصاد نیوز : نیروی دریایی آمریکا در سال ۲۰۱۹ اعلان کرد که شماری گزارش از ورود غیر مجاز اشیاء پرنده غیرمجاز یا ناشناس به محدوده ها یا آسمان تحت فرماندهی ارتش در سال های اخیر دریافت شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، شبکه سی ان ان اعلام کرد، وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) تائید کرد که تصاویر ثابت و متحرک منتشر شده از پدیده های ناشناس پرنده در آسمان این کشور که مربوط به سال ۲۰۱۹ می شود، واقعی هستند.

"سو گاف" سخنگوی پنتاگون گفت: این تصاویر ثابت و متحرک از اشیای مثلثی، کره ای و بیضی شکل چشمک زن که از میان ابرها می گذرند، توسط کارکنان نیروی دریایی آمریکا ضبط شده است.

وی افزود: کارگروه پدیده های پرنده ناشناخته که در اوت برای بررسی موارد مشاهده اشیایئ مانند یوفو (اشیاء پرنده ناشناس) توسط ارتش آمریکا تشکیل شده، این حوادث را به بررسی های جاری خود افزوده است.

این تصاویر که در چند روز گذشته در رسانه های این کشور منتشر شده، در سال گذشته در فضای مجازی انتشار یافته بود.

نیروی دریایی آمریکا در سال ۲۰۱۹ اعلان کرد که شماری گزارش از ورود غیر مجاز اشیاء پرنده غیرمجاز یا ناشناس به محدوده ها یا آسمان تحت فرماندهی ارتش در سال های اخیر دریافت شده است.

پنتاگون سال گذشته (۲۰۲۰) نیز سه فیلم ویدیویی از پدیده های هوایی ناشناخته را که نیروی دریایی پیش از آن واقعی بودن آنها را تائید کرده بود، منتشر کرد.

سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده در ماه ژوئن سال گذشته موظف به ارایه گزارش های غیرمحرمانه در باره پدیده های پرنده ناشناس به کنگره شده اند.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما