تست کرونا درب منزل؛ ترفند جدید سارقان!

کدخبر: 407056
اقتصاد نیوز : رئیس پلیس آگاهی مازندران گفن: شهروندان در صورت مشاهده و مشکوک شدن به افرادی که معمولا برای تست کرونا مراجعه می کنند، موضوع را سریعاً به پلیس 110 اطلاع دهند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، علی قیصری در تشریح این خبر بیان کرد: با توجه به شرایط کرونایی فعلی و قرمز بودن بسیاری از شهرهای کشور، احتمال سوءاستفاده برخی از فرصت طلبان در لباس کارشناسان بهداشت و هلال احمر با مراجعه به درب منازل شهروندان متصور است.

وی با تاکید بر عدم اعتماد به این افراد که بعضاً در لباس سازمان هلال احمر و یا اداره بهداشت به درب منازل شهروندان مراجعه می کنند، افزود: شهروندان برای پیشگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی و یا حتی ارتکاب به جرایم از ورود این افراد به داخل منزل جدا خودداری کنند.

رئیس پلیس آگاهی مازندران تصریح کرد: شهروندان در صورت مشاهده و مشکوک شدن به این افراد که معمولا برای تست کرونا مراجعه می کنند، موضوع را سریعاً  به پلیس 110 اطلاع دهند.

قیصری در خاتمه خاطر نشان کرد: تست کرونا از شهروندان صرفاً در مراکز درمانی و پزشکی معتبر صورت گرفته و ستاد مبارزه با کرونا تاکنون در خصوص اعزام کارشناسان بهداشت و مراکز درمانی و یا کادر پزشکی به منازل شهروندان برای این موضوع تصمیمی نگرفته است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما