«زارع فومنی» کاندیدای ریاست‌جمهوری شد/ معاون اول من یک زن است

کدخبر: 407606
اقتصاد نیوز : دبیرکل حزب مردمی اصلاحات با برگزاری نشست خبری برای حضور در انتخابات ۲۸ خرداد سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری اعلام داوطلبی کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، محمد زارع فومنی مدیرمسوول ۴۸ ساله روزنامه صدای اصلاحات در حالی روز جمعه با برگزاری نشست خبری برای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری اعلام نامزدی کرد که در دوره گذشته انتخابات ریاست جمهوری پس از نام‌نویسی، انصراف داده بود. 

فومنی در این باره در جمع خبرنگاران، گفت: به عنوان اصلاح‌طلبی که همیشه در راه انقلاب، نظام و دفاع از رهبری انقلاب کوشا بوده است، به خواست طرفداران و هواداران وارد انتخابات شدم و به شکل رسمی اعلام می‌کنم که جوانترین داوطلب انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ هستم و تمام توان خود را به کار خواهم گرفت که در این انتخابات بتوانم شعارها و برنامه‌های خود را محقق کنم.

داوطلب نامزدی انتخابات ریاست‌جمهوری ادامه داد: برای ریاست جمهوری برنامه تدوین شده دارم و مردم هم به نامزدی که برنامه عملی دارد رای دهند. 

فومنی افزود: کابینه من جوان، پر از نشاط، انقلابی‌گری، قدرتمند و نیمی از اعضای کابینه‌ام را زنان تشکیل خواهند داد و همین جا اعلام می‌کنم معاون اول من زن است.

تیتر یک
  • آیا دوره ارزهای دیجیتالی تمام شده است؟

    یک تحلیلگر برجسته رمزنگاری که با پیش بینی دقیق زمان سقوط بازار ۲۰۱۹ به محبوبیت رسیده است ، به معامله گران هشدار می دهد…

از دست ندهید
بلیط هواپیما