عصبانیت باعث یک قتل وحشتناک شد/ همسرکشیِ آتشین در سیرجان

کدخبر: 408965
اقتصاد نیوز : تحقیقات پلیس درخصوص کشف جسد سوخته زنی در سیرجان نشان داد که عامل این جنایت شوهر مقتول است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روزنامه همشهری، تحقیقات پلیس درخصوص کشف جسد سوخته زنی در سیرجان نشان داد که عامل این جنایت شوهر مقتول است.

روز 4اردیبهشت‌ماه امسال مأموران پلیس سیرجان داخل یک خودروی پژو 207که در نزدیکی دانشگاه آزاد این شهر متوقف شده بود با جسد سوخته زنی روبه‌رو شدند. شواهد نشان می‌داد که این جنایت چند ساعت قبل اتفاق افتاده اما این پرونده هنوز ابعاد ناشناخته زیادی داشت. در این شرایط کارآگاهان جنایی تجسس‌های خود را آغاز کردند تا اینکه به سرنخ‌هایی دست پیدا کردند که نشان می‌داد مقتول 30ساله که با شوهرش دچار اختلافات شدیدی بودند و به‌احتمال زیاد این جنایت خانوادگی و عامل قتل زن، شوهر اوست.

در این شرایط بود که تنها مظنون پرونده بازداشت شد و وقتی تحت بازجویی قرار گرفت به قتل همسرش اعتراف کرد. سرهنگ محمدرضا ایران نژاد، فرمانده انتظامی سیرجان در این‌باره گفت: متهم که 13سال با همسرش زندگی مشترک داشته و یک پسر 12ساله و دختری 5ساله داشتند در بازجویی‌ها اعتراف کرد که با همسرش دچار اختلاف بوده است شب حادثه به‌شدت عصبانی شده و همین عصبانیت باعث شده دست به جنایت بزند. به‌گفته او متهم هم‌اکنون در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

تیتر یک
  • برداشت از بودجه اضطراری برای واکسیناسیون در ژاپن

    قیمت طلای جهانی تا سطح ۱۸۳۵ دلار بالا رفت، افزایش قیمت طلا با برجسته شدن نگرانی‌های تورمی در آمریکا در ارتباط بود و…

از دست ندهید
بلیط هواپیما