عملیات مشترک ارتش و الحشد الشعبی عراق علیه داعش

کدخبر: 410080
اقتصاد نیوز : نیروهای تیپ ۱۶ الحشدالشعبی به همراه نیروهای ارتش عراق عصر امروز (سه شنبه) عملیات مشترکی را علیه بقایای تروریست‌های داعش در جنوب غرب استان کرکوک آغاز کردند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، به نوشته وبگاه المعلومه، در این عملیات که در منطقه «الملتقی» صورت گرفت، نیروهای عراقی یک تونل تروریست‌های داعش و تجهیزات لجستیکی آن‌ها را کشف و ضبط کردند.

 روز گذشته یکی از نیروهای الحشدالشعبی به نام «حسن احمد» در منطقه «البشیر» در استان کرکوک به هنگام مقابله با یورش عناصر داعش به شهادت رسید.

از سوی دیگر پس از رصد تحرکات تروریست‌های داعش در روستای «البوغانم» در شرق شهر «آمرلی» در استان صلاح‌الدین، توپخانه تیپ ۵۲ الحشدالشعبی در این استان محل تجمع تروریست‌ها را هدف قرار داد.

از زمان آزادی شهر موصل در ۱۸ تیر ۱۳۹۶ و پایان خلافت ادعای داعش، عناصر این گروهک تروریستی در قالب هسته‌های خاموش در منطقه بیابانی و کوهستانی عراق مأوا گرفته و هر ازگاهی به نیروهای ارتش و الحشدالشعبی و نیروهای امنیتی و همچنین غیر نظامیان یورش می‌برند. تاکنون دهها عملیات پاکسازی در مناطق مختلف عراق علیه این تروریست‌ها انجام گرفته است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما