بازتاب بیانات رهبر انقلاب در رویترز

کدخبر: ۴۱۰۶۰۸
اقتصادنیوز:خبرگزاری رویترز با بازتاب سخنان امروز مقام معظم رهبری بمناسبت روزجهانی قدس نوشت: رهبر عالی ایران اسرائیل را یک «پادگان تروریستی» نامید.
بازتاب بیانات رهبر انقلاب در رویترز

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از  خبرآنلاین ،این خبرگزاری انگلیسی در ادامه نوشت: رهبر عالی ایران روز جمعه از ملت های مسلمان خواست تا نبرد خود علیه اسرائیل را ادامه دهند و آن را یک دولت ندانست، بلکه یک پادگان تروریستی خواند که علیه فلسطینیان است.

این خبرگزاری ادامه داد: رهبر عالی ایران در نطق زنده تلویزیونی خود گفت که جنگیدن  بر علیه این رژیم مستبد، جنگ علیه ظلم و تررویسم است و این یک وظیفه عمومی است.

به گزارش روز جمعه پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری؛ ایشان با یادآوری این واقعیت که «صهیونیستها از روز اول فلسطین را به پایگاه تروریسم تبدیل کردند»، افزودند: اسرائیل نه یک کشور که یک پادگان تروریستی علیه ملت فلسطین و دیگر ملت های مسلمان است، بنابر این مبارزه با آن، مبارزه با ظلم و تروریسم و وظیفه‌ای همگانی است.

حضرت آیت الله خامنه ای بعدازظهر امروز درآخرین جمعه ماه مبارک رمضان مصادف با روز جهانی قدس خطاب به امت اسلامی و ملت ایران تاکید کردند : مبارزه با این رژیم سفاک مبارزه با ظلم و تروریسم است که این وظیفه همگانی است.

ایشان تصریح کردند: صهیونیست ها ، فلسطین غصب شده را به پایگاه تروریستی تبدیل کرده اند.

ایشان همچنین فرمودند:امروز موازنه قوا به نفع جهان اسلام تغییر یافته است.

در ۱۶ مرداد سال ۱۳۵۸ هجری شمسی به فرمان حضرت امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس نامگذاری شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید