تداوم بارش‌ها تا پایان هفته

کدخبر: 411074
اقتصاد نیوز : کارشناس هواشناسی از تداوم بارش‌ها تا پایان هفته خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، فریبا گودرزی کارشناس هواشناسیبا بیان اینکه امشب در خراسان شمالی، رضوی، جنوبی، کرمان، سیستان و بلوچستان، اصفهان، ارتفاعات رشته کوه البرز، رگبار باران و رعد و برق خواهیم داشت، گفت: در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

او بیان کرد: در استان‌های یزد و کرمان نیز تا ۲۴ ساعت آینده گرد و خاک موجود تداوم خواهد داشت.

گودرزی اظهار کرد: روز دوشنبه در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل و در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی نقاط استان‌های خراسان شمالی، رضوی و جنوبی، یزد، اصفهان، کرمان، سیستان و بلوچستان ،همدان ،مرکزی، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، کردستان، کرمانشاه، زنجان، قزوین، البرز ،تهران، شمال سمنان و آذربایجان شرقی رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می‌شود.

کارشناس هواشناسی اظهار کرد: فردا کاهش دما به میزان ۸ تا ۱۲ درجه در استان‌های ساحلی خزر و ۱۰ تا ۱۸ درجه در استان اردبیل پیش‌بینی می‌شود.

او توضیح داد: در روز‌های سه شنبه تا جمعه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در استان‌های واقع در دامنه‌های شمالی و جنوبی البرز و استان‌های واقع در دامنه‌های مرکزی و جنوبی زاگرس و نواحی مرکزی کشور، رشد ابر‌های همرفتی همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت و گاهی گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

گودرزی با بیان اینکه از روز سه شنبه تا پنجشنبه در شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید و گرد و خاک رخ خواهد داد گفت: دریای خزر، شرق خلیج فارس و تنگه هرمز  از امشب تا اواخر وقت دوشنبه مواج خواهد بود.

او درباره آب و هوای استان تهران هم گفت؛ آسمان تهران فردا کمی ابری است و در بعدازظهر افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود. بیشترین دمای هوای تهران ۲۸ و کمترین آن ۱۸ درجه خواهد بود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما