واکنش سخنگوی ستاد کرونا به شایعه تزریق واکسن آمریکایی به مسئولان

کدخبر: 412639
اقتصاد نیوز : علیرضا رییسی، سخنگوی ستاد کرونا درباره شایعاتی مبنی تزریق واکسن فایزر برای مسئولان کشور گفت: تا جایی که اطلاع دارم مسئولان واکسن دریافت نکردند و با اطمینان هم می‌گویم که آقای رییس جمهور هم واکسن نزدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، علیرضا رییسی، سخنگوی ستاد کرونا درباره شایعاتی مبنی تزریق واکسن فایزر برای مسئولان کشور گفت: تا جایی که اطلاع دارم مسئولان واکسن دریافت نکردند و با اطمینان هم می‌گویم که آقای رییس جمهور هم واکسن نزدند. در عین حال باید پرسید چگونه می‌خواهد واکسن فایزر را وارد کشور کنند؟ فایزر درجه منفی ۸۰ درجه سانتی گراد می‌خواهد. حتی اگر واکسن فایزر وارد شده باشد، اصلا ارزش ندارد. زیرا زنجیره سرد آن رعایت نشده است. البته شاید فایزر واکسن خوبی باشد، اما مانند سایر واکسن‌ها است. باید توجه کرد که بهترین واکسن اولین واکسنی است که به دست‌تان می‌رسد. این اسم‌گذاری و برندسازی اصلا درست نیست.

رییسی که در یک برنامه تلوزیونی صحبت می‌کرد، با بیان اینکه خودم هم هنوز واکسن تزریق نکرده‌ام، گفت: از مردم می‌خواهم که به واکسن‌هایی که در بازار سیاه به اسم واکسن کرونا است، اطمینان نکنند. ان‌شاءالله همه مردم واکسینه می‌شوند. به این واکسن‌های بازار سیاه اطمینان نکنید و یادمان باشد که ۲۰۰ میلیون دوز واکسن کرونای تقلبی در دنیا وجود دارد. ما تا پایان خرداد ماه گروه سالمندان را واکسینه می‌کنیم و طی چند ماه آینده سایر گروه‌ها را هم واکسینه می‌کنیم.

تیتر یک
  • ارزش منصفانه طلا چقدر است؟

    آخرین مطالعه نشان می دهد که آمریکا در حال نزدیک شدن به «وضعیت عادی» است ، اما آخرین مرحله،مرحله دشواری خواهد بود.

از دست ندهید
بلیط هواپیما