رئیس جدید موساد منصوب شد

کدخبر: 414622
اقتصادنیوز : رسانه‌های صهیونیستی از انتصاب رسمی معاون سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) به سمت ریاست این سازمان و آغاز به کار او در سمت جدید از هفته آینده خبر دادند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم ،رسانه‌های اسرائیلی روز دوشنبه گزارش دادند که «دیوید بارنیا» معاون کنونی سازمان موساد رسماً به سمت ریاست این سازمان منصوب شده و از هفته آینده کار خود را در سمت جدید آغاز خواهد کرد.

بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی چند ماه قبل دیوید بارنیا را به عنوان رئیس جدید موساد و جانشین «یوسی کوهن» معرفی کرده بود، اما «آویخای ماندلبلیت» دادستان این رژیم با اعلام اینکه رئیس جدید موساد باید پس از انتخابات رژیم صهیونیستی و استقرار یک دولت غیرموقت تعیین شود، انتصاب دیوید بارنیا به سمت ریاست موساد را به حالت تعلیق در آورده بود.

اما با توجه به تداوم بن‌بست سیاسی در رژیم صهیونیستی پس از برگزاری 4 انتخابات پیاپی، دادستان این رژیم امروز دوشنبه اعلام کرد که با توجه به اینکه یوسی کوهن رئیس فعلی موساد از روز اول ژوئن (11 خرداد) از سمت خود کنار خواهد رفت، وی موانع قانونی برای انتصاب دیوید بارنیا به عنوان رئیس جدید موساد را رفع کرده است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما