سوتی عجیب خانم گوینده خبر با اعلام مرگ نویسنده قرن ۱۶!

کدخبر: 416274
اقتصاد نیوز : گوینده خبر آرژانتینی هنگام اعلام خبر مرگ یک دریافت کننده واکسن فایزر، اشتبا‌ها نام نویسنده سرشناس قرن ۱۶ را اعلام کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، گاف عجیب گوینده خبر یکی از شبکه‌های تلویزیونی آرژانتین به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. «نوئِلیا نویلو»، گوینده خبر کانال ۲۶ آرژانتین در بخش خبری عصرگاهی این شبکه، اشتبا‌ها خبر مرگ ویلیام شکسپیر، نمایشنامه نویس مشهور قرن ۱۶ را اعلام کرد.

این کمدی خبری پس از آن رخ داد که یک پیرمرد ۸۱ ساله اهل کاونتری انگلیس با نام ویلیام بیل شکسپیر که ۵ ماه پس از دریافت واکسن کرونا درگذشت با نمایش نامه نویس قرن شانزدهم اشتباه گرفته شد.

بنا به گزارش گاریدن، نویلو در پخش زنده خبری گفت: «همانطور که همه می‌دانیم، وی یکی از مهمترین نویسندگان به زبان انگلیسی بود، برای من استاد بود. او اینجاست. وی اولین مردی بود که واکسن کرونا را تزریق کرد. او در سن ۸۱ سالگی در انگلیس درگذشت.»

گاف عجیب این گوینده خبر شبکه تلویزیونی آرژانتین بینندگان این شبکه را شوکه کرد. این در حالی است که ویلیام شکسپیر که نویسنده ۳۸ نمایش معروف از جمله رومئو و ژولیت است در سال ۱۶۱۶ درگذشته بود. از طرف دیگر بیل شکسپیر، که دومین فردی بود که واکسن فایزر را در دسامبر سال گذشته دریافت کرد در ۲۰ می‌ بر اثر سکته مغزی جانش را از دست داد.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما