ادعای نیکزاد درباره حمایت اصلاح‌طلبان از رئیسی

کدخبر: 416379
اقتصادنیوز :‌ رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی گفت: برخی تشکل‌های سیاسی و اصلاح‌طلب که درون انقلاب قرار دارند به من مراجعه کردند و خواستار تبلیغ به نفع سید ابراهیم رئیسی شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل ازمهر ،علی نیکزاد رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی عصر امروز (سه شنبه) در نشست خبری با اهالی رسانه ضمن معارفه مهدی دوستی به عنوان سخنگوی ستادهای مردمی رئیسی، اظهار داشت: مستحضر هستید که آیت الله رئیسی بر اثر تکلیف در عرصه مهم انتخابات ریاست جمهوری وارد شدند و دو نکته مستقل آمدن و ستاد نداشتن را مطرح کردند.

وی عنوان کرد: معنای مستقل بودن اینکه هرکه در نظام جمهوری اسلامی باشد در تشکیل ایران قوی می‌تواند به شکل گیری دولت انقلابی و مکتبی به جهت فائق آمدن بر مشکلات معیشتی، فرهنگی و اجتماعی و مسائل سیاست خارجی جهت رفع تحریم کمک کند. هر که بخواهد از آیت الله رئیسی حمایت کند حتما دست یاری به سمتش دراز می کنیم. رئیس ستاد رئیسی بیان کرد: نظر به درخواست شخصیت های حقیقی و حقوقی مختلف از آقای رئیسی، تصمیمی برای تشکیل ستاد نداشتیم و در حال حاضر در مرکز، شورای هماهنگی ستادهای مردمی آقای رئیسی را داریم و رئیس شورای هماهنگی ۳۱ استان نیز مشخص شده است. با اعضای جبهه پایداری، شورای وحدت و احزابی که کارهای سیاسی انجام می‌دهند جلساتی داریم.

نیکزاد افزود: تکلیف در استان ها مشخص است اما چیزی که از ستادهای استان‌ها و تهران می خواهیم این است که گارد خود را باز کنند و تشکل‌های سیاسی، مذهبی و صنفی را درون ستاد خود بپذیرند. با این ساماندهی می‌خواهیم به سمت هر خانه یک ستاد برای آقای رئیسی حرکت کنیم. وی خاطرنشان کرد: اگر کسانی در استانها ستادی شکل دادند که از مرکز مجوز ندارد، مجوز از سوی شخص من و آقای صولت مرتضوی صادر می‌شود. اگر کسی نمی‌خواهد با ستاد ابلاغی ما کار کند، ستاد مردمی زده می‌شود. در نتیجه فضا بسیار باز و استقلال بسیار با ارزش است. تشکر ما از تشکل‌های کشوری، صنفی و مدنی این است که با ما هماهنگ باشند تا فعالیت‌های آنها را رصد کنیم و مسئولیت اقدامات آنها را بپذیریم.

نیکزاد گفت: آقای دوستی از امروز به سمت سخنگویی ستاد مردمی انتخاب شدند و از فردا نکات مربوط به ستاد را هر روز به استحضار مردم خواهند رساند و اطلاع رسانی کافی و وافی را خواهند گفت. آقای مهدی دوستی به عنوان سخنگوی ستاد آقای رئیسی منصوب شدند. نیکزاد در رابطه با نوع همکاری ستادهای مردمی تحت عنوان هر خانه یک ستاد، بیان کرد: مانع تشکیل ستادهای خانگی نمی‌شویم اما خواهش می‌کنیم با ما هماهنگ باشند. ما به همه تشکل‌ها برای حمایت از آقای رئیسی مجوز می‌دهیم. خود ما نیز سازماندهی کرده و از تشکیل ستادهای مردمی هم استقبال می‌کنیم. بر خلاف رویه‌های گذشته که هر کاندیدایی ستاد می‌زد، این دوره می‌گوییم شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی.

وی تاکید کرد: این شورا دربرگیرنده شخصیت های حقیقی و حقوقی است. با ۸ داوطلبی که وارد عرصه انتخاب شدند ولی احراز صلاحیت نشدند یا انصراف دادند، مانند آقایان قاسمی، زریبافان، شمس‌الدین حسینی و ... توافق کردیم و آنها ستادهای خود را با نام و برند خود در اختیار آقای رئیسی قرار دادند. برای ۳۱ ستاد در استان‌ها حکم زدیم و پیش‌ینی ما این است که در هر استان ۲۰ ستاد داشته باشیم. رئیس ستادهای مردمی رئیسی در رابطه با تقاضای برخی از اصلاح‌طلبان با ستاد آقای رئیسی گفت: برخی تشکل‌های سیاسی و اصلاح‌طلبی که درون انقلاب قرار دارند به من مراجعه کردند و خواستار تبلیغ به نفع آقای رئیسی شدند. آنها هم تحت عنوان ستاد مردمی اصلاح‌طلبان طرفدار آقای رئیسی می‌توانند فعالیت کنند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما