توئیتر رفع فیلتر می شود؟/ پاسخ آذری جهرمی را بخوانید

کدخبر: 416525
اقتصاد نیوز : وزیر ارتباطات گفت: تا امروز از سوی دبیرخانه شورای عالی امنیت، درخواست رفع فیلتر در دستور کار قرار نگرفته است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، محمدجواد آذری‌جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیش از ظهر امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در رابطه با رفع فیلتر توئیتر پیش از انتخابات اظهار داشت: به نظر می‌رسد این اتفاق خوبی است که با شیوع کرونا و حفظ سلامتی مردم، تبلیغات انتخاباتی هم مانند آموزش و ... وارد فضای مجازی شده و برخی شخصیت‌های سیاسی از فضای مجازی استفاده می‌کنند.

وی عنوان کرد: ما سه، چهار سال بد و بیراه شنیدیم که چرا از پلتفرم‌ها استفاده می‌کنید و حالا همان‌ها در این فضا هستند. شما این کار خوب را نقد نکنید، از آن تقدیر کنید. فرصت بسیار خوبی برای صحبت مردم و کاندیداها است.

وزیر ارتباطات تاکید کرد: وقتی افراد خودشان استفاده می‌کنند، می‌تواند نشانه های خوب و رو به جلویی در آینده باشد.

آذری جهرمی گفت: شورای عالی امنیت ملی نمی تواند حکم به انسداد طولانی مدت بدهد. آنچه ما در سوابق توئیتر داریم در کانون تعیین مصادیق فیلتر شده است. تا امروز از سوی دبیرخانه شورای عالی امنیت، درخواست رفع فیلتر در دستور کار قرار نگرفته است.

وی در خصوص جزئیات پرونده اش در مورد فضای مجازی گفت: روال پرونده خیلی به بسته شدن و باز شدن پرونده ارتباطی ندارد. چند باری خواسته شد و برای ارائه توضیحات مراجعه کردیم.

ادامه دارد...

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما